Книжки українською про виховання дітей-дошкільнят від від трьох років до молодшого шкільного віку.
Традиція розповідати дітям казки існує протягом століть, але також є популярним психологічним інструментом. Як допомогти дитині пережити внутрішній конфлікт, читайте у нашій статті.
Ревнощі - що може бути природніше! Народження братика або сестрички - ось справжній переворот у житті! Потрібно тепер ділитися своїми іграшками, своїм "життєвим простором", а головне - любов'ю батьків ...
Гра - найважливіша частина життя дитини, а батьки - головні люди у її житті. Здавалося б, саме батьки повинні навчити малюка гратися і з повною віддачею брати участь в дитячих забавах. Але чомусь для багатьох дорослих гра з дитиною стає тяжкою і навіть непосильною ношею?
Багатьох сучасних батьків, та й просто дорослих людей цікавить феномен молодіжних субкультур. Вони задаються питаннями - «Хто такі ці люди?», «Чи небезпечні вони для оточуючих?», «Чим вони живуть або як докотилися до такого життя?» І звичайно ж, батьки побоюються, щоб їх дитина не поповнила ряди цих «сумнівних» молодіжних рухів. Чи виправдана така...
Непослух - основне, здавалось би питання - як з ним боротись? Але давайте спробуємо глянути з іншої сторони - що за ним стоїть, яка наша поведінка провокує дитину чинити спротив чи уникати правил, чи, взагалі, поводитись так, ніби цих правил не існує, весь світ зобов'язаний крутитись довкола її бажань?
Що криється за обманом дитини: страх, маніпуляція, втрата довіри у стосунках? І чи існує окреслена межа, що розділяє вимисел, фантазію і відверту брехню? Як дорослим реагувати правильно з точки зору майбутніх наслідків - карати, не зважати чи вникати в суть самої ситуації, щоб докопатись до першопричин?
Для сучасних дітей дізнатись погоду на завтра чи на наступний тиждень - взагалі не проблема. Для цього потрібно всього лише зайти в Інтернет і переглянути прогноз синоптиків. Однак раніше такої можливості у людей не було. Тому про погоду вони дізнавались, спостерігаючи за природою. Зрештою, таким чином визначали не лише погоду, а й інші явища. Ми з...
Осінь - час збирання врожаю, підготовки до зими і, зрештою, навчального року. Про осінь складено чимало приказок, які точно пригодяться вашим школярам. Тому ми зібрали для вас 50 найоригінальніших із них.