Виховання дітей

Виховання дітей

Чи важливо дитині вчитись регулювати свої емоції?

Здавалось би - керувати своїми емоціями важливо для дорослої людини, а діти - це суцільна спонтанність і вилив почуттів. І все ж фундамент саморегуліції закладається власне в дитинстві - важко збудувати гармонійну особистість, знехтувавши цим важливим компонентом.

KEEP READING

5 порад як допомогти дитині справитися з тривогою

Діти часто опиняються у ситуації нового досвіду - тому тривога неминуча. І все ж... дитина має природню цікавість і велике прагнення пізнати світ. Нм треба лише підтримати її, подбати про безпеку і втішити і заспокоїти в разі невдачі. І тоді вона матиме внутнішній ресурс для подолання тривоги не лише в юному віці, але і протягом життя.

KEEP READING

Виховання дітей

Як навчатись легко і успішно: 7 необхідних умов

Школа - початок нового етапу для дитини,але також і нових випробувань. Система освіти навантажена купою інформації, але практично не зацікавлена розвивати мотивацію до навчання. Як показує досвід - виходить швидше навпаки - школа демотивує!

KEEP READING

Як допомогти дитині пережити сумні емоції: 8 порад батькам

Засмучена дитина, як докір батькам, що вони, можливо, не справляються зі своїми обов'язками.. Тому з дитинства так звично ховати сльози. А в деяких випадках у ситуації суму дитину ще й можуть насварити - мовляв, сама винна і т.д. Отже сум і печаль - досить табуйовані переживання у нашому суспільстві.

KEEP READING

Виховання дітей

Методи встановлення правил залежно від віку дитини

Правила мега важливі - ніхто з цим не сперечається. Але нам так природньо побалувати дитину, особливо у ранньому віці, адже ми її любимо, небо би прихилили..) Безумовна батківська любов - і справді одна з найосновніших передумов повноцінного розвитку дитини. І все ж - тільки одна із. А друга базова потреб - це рамки, вони відповідають за безпеку, без правил і заборон ми не виживемо. Дві ці доповнюючі складові і становлять реальність дитячого світу.

KEEP READING

Виховання дітей

Як зупинити дитячу істерику – поради психотерапевта

Чи часто ваша дитина впадає в істерику, в гніві розкидаючи всі іграшки навколо та руйнуючи все на своєму шляху. Багато батьків стикаються з такою проблемою постійно. Спробуємо розібратися з психологічної точки зору - як діяти.

KEEP READING

Виховання дітей

Карати не можна любити: кому поставте самі…

Звичайно, ми любимо наших дітей - це навіть не обговорюється... але от форма нашої любові часто дуже різноманітна. Деколи вона проявлена у вседозволеності - коли дитині не можливо відмовити, а в іншій ситуації вона стоїть н сторожі правил і схем - і кожне порушення дитини трактується злочин і невдячність. Де здорова межа? Як поступати правильно і, що найважливіше, з користю для дитини?

KEEP READING

Виховання дітей

Як допомогти підлітку – поради для батьків

Складний період - тим не менше необхідний і захопливий. Таку кількість змін і таку динаміку ми переживаємо хіба у перші роки від народження. Міняється особистість - і світ розкриває горизонти. Як допомогти і підтримати дитину у цей час перетворень і випробувань?

KEEP READING

Виховання дітей, Сім'я

Кризовий пубертат: шляху назад не існує! Підлітковий вік – поради батькам

Так, зміни не завжди відбуваються плавно і рівномірно - переважно це криза, точка кипіння, тупік, з яким відкривається простір нових можливостей. І так якраз найкраще можна охарактеризувати підлітковий вік.. Тому зберігайте спокій і будьте готовими до змін!

KEEP READING