З настанням зими більшість батьків купують своїй дитині зимовий комбінезон. На перший погляд це завдання не таке вже й складне, однак, прийшовши в магазин, розуміємо, що це не так. Адже можна просто загубитися в різноманітті моделей! То ж як правильно підібрати комбінезон своєму малюкові?
Щоб не помилитися з вибором, потрібно розглянути весь асортимент, представлений на сьогоднішній день в наших магазинах.
Зимовий комбінезон для дітей: вибираємо модель
За фасоном розрізняють два види комбінезонів: роздільний та суцільний.
Суцільний комбінезон, швидше за все, підійде дитині від нуля до півтора року, так як основну частину часу малюк буде проводити в колясці. Спати в такому верхньому одязі набагато зручніше.
Якщо ж вибирати комбінезон для старшої дитини, то краще вибрати роздільну модель. Вона дозволить малюкові комфортніше себе почувати при русі.
. . . . . . . . . .
Зимовий комбінезон для дітей: якому наповнювачу віддати перевагу
Після того, як визначилися з моделлю, батькам варто вибрати наповнювач виробу.
Синтепон є «найстаршим» з усіх нині існуючих утеплювачів. У нинішній час його використовують тільки в дуже дешевих виробах. Синтепон практично не пропускає повітря і погано утримує тепло. При частому пранні комбінезон з синтепону може швидко втратити форму і привабливість зовнішнього вигляду.
Дитячі комбінезони на хутрі дуже дорогі, тому що в більшості випадків використовується натуральне хутро. Такий вид комбінезона дуже зручний, через те, що підкладку з легкістю можна відстебнути при пранні. Також це дозволить носити комбінезон не тільки взимку, але й у прохолодну осінь або весну. Не менш важливим фактором є те, що в такому одязі дитина не буде потіти, але й не замерзне навіть у найхолоднішу погоду.
Читайте також “Як навчити дитину зав’язувати шнурівки” та підписуйтесь на наш YouTube-канал Дітиінфо – все для дітей.
Наступним видом утеплювача є пух. Для пошиття дитячих комбінезонів найчастіше використовують качачий і гусячий пух. Але варто врахувати, що такий комбінезон підійде тільки для дійсно холодної погоди. Якщо температура не нижче -15 градусів, то, швидше за все, дитині буде досить жарко. Правильно пошитий пуховий комбінезон набагато легший за хутряний, що дозволяє дитині активніше рухатися. Але небажано купувати такий комбінезон для діток, схильних до алергії.
Є й штучні наповнювачі, такі як, наприклад, холлофайбер. Цей матеріал дуже легкий, що істотно зменшує вагу виробу. Він являє собою волокна різної форми, які дихають і не вбирають вологу. Комбінезон з холлофайбером дуже теплий і легко може захистити дитину від продування холодним вітром. Такі моделі хороші за співвідношенням ціна – якість.
Як правильно вибрати розмір дитячого комбінезона
Як правило, малюки до чотирьох років швидко ростуть, тому не потрібно купувати речі розмір в розмір. Краще віддати перевагу моделі з невеликим запасом. У цьому випадку чудово підійдуть комбінезони з безліччю регулювань: підворотами, кулісками і кнопками.
Головним правилом є покупка речі строго по росту або тільки після примірки. Адже всі дітки індивідуальні, ріст однолітків може сильно відрізнятися, тому орієнтуватися тільки на вік не слід.
Догляд за дитячим комбінезоном
Для того, щоб куплений комбінезон довше радував малюка, його потрібно правильно прати і сушити. Такі рекомендації, як режим і температура прання, вказуються на внутрішньому ярлику.
Також слід правильно підібрати миючий засіб. Для полоскання зазвичай не рекомендується використовувати кондиціонер, так як він може погіршити якість виробу.
Сушити потрібно при кімнатній температурі, вивернувши виріб навиворіт. Комбінезон можна розправити на поверхні, але найкраще використовувати для сушіння плечики для одягу.