Кір, вітрянка, краснуха, свинка (паротит): як розрізнити?
Кір, вітрянку (вітряну віспу), краснуху, свинку (епідемічний паротит) ще прийнято називати дитячими інфекціями, нібито ними ...
KEEP READINGКір, вітрянку (вітряну віспу), краснуху, свинку (епідемічний паротит) ще прийнято називати дитячими інфекціями, нібито ними ...
KEEP READINGЧекаємо на сонечко, щоб засмагнути. Не ходити ж дитині літом блідою із зеленим відтінком? Та й вітамін Д необхідно виробити на цілий рік. І тепер вже наша черга говорити своїм дітям: "Надягни кепку, зав’яжи хустинку, помаж сонцезахисним кремом або сховайся в затінку?"
KEEP READINGЧи зауважували ви, що часом після гарної погоди, великої кількості сонця та тепла, після відпочинку на морі, коли повертаєшся до холодного клімату, твоя дитина хворіє? Або посеред літа раптово стало холодно, і от вже нежить, відчуття втоми чи головний біль. На маєш…
KEEP READINGЯк можна заразитися кором? Що таке заразний період? Як знищити вірус кору? Як розпізнати кір? Як перебігає кір (клінічна картина). Інкубаційний період, катаральний (продромальний) період, період висипу, період пігментації. Можливі ускладнення від кору. Кір у дорослих.
KEEP READINGВисока температура тіла (гіпертермія) – це природна захисна реакція організму на інфекційне захворювання. Найчастіше вона підвищується при гострих респіраторних вірусних захворюваннях та грипі.
KEEP READINGЧи є безрецептурні ліки від кашлю та застуди найдієвішим способом, що допоможе дитині з застудою відчувати себе краще? Давайте розбиратися.
KEEP READINGЛітня спекотна погода сприяє неспішним прогулянкам по парках і алеях. Батьки гуляють з дітками різного віку. Багато батьків намагаються на літо відвезти своїх дітей за місто, хоча б на вихідні. Походи, риболовля, поїздка в ліс за грибами - чи це не задоволення?
KEEP READINGНа самому початку пандемії було виявлено, що діти легко та часто навіть безсимптомно переносять інфікування SARS-CoV-2. Проте нові штами COVID-19 стають дедалі заразнішими. Це збільшує кількість інфікованих і госпіталізованих дітей. Але чи справді нові штами становлять значну загрозу для дітей?
KEEP READINGУже з весни 2020 р. у невеликої частки дітей через декілька тижнів чи місяців після легко перенесеного СOVID-19 почали фіксувати окреме захворювання. Воно згодом увійшло до списку «постковідних синдромів» й отримало назву «мультисистемне запалення у дітей і підлітків»
KEEP READINGМедицина – галузь, яка постійно розвивається. Тож цікаві новини медицини часто хвилюють суспільство, викликаючи інтерес як у медичних працівників, так і у решти населення.
KEEP READING