Сім'я

Від чого ти втомилася? Ти ж вдома сидиш! Або пам’ятка чоловікам, які не розуміють всіх «принад» декретної відпустки

pamyatka_dlya_molodih_tatusiv

В нашому українському суспільстві про жінку в декретній відпустці говорять: «сидить вдома». Більше того багато молодих татусів так і вважають, що жінка просто СИДИТЬ вдома з дитиною, під час того як вони важко працюють на роботі. «Від чого може втомлюватися дружина, адже їй потрібно лише стежити за дитиною? Нічого складного!» – дуже часто можна почути в розмовах татусів.

Спеціально для татусів, що думають саме в цьому напрямку Все для дітей (Dityinfo.com) публікує таку пам’ятку.

. . . . . . . .

Пам’ятка чоловікам, які не розуміють всіх «принад» декретної відпустки

На роботі у вас немає такого обов’язку, як носити свого начальника на руках. Причому практично весь день, не дивлячись на ваші втомлені руки та біль у спині.

Вам не доводиться стежити за колегами, які можуть засунути в рот степлер, залізти на стіл або прикрасити стіни і жалюзі.

Ваші колеги напевно вміють їсти акуратно, і вам не доводиться прибирати наслідки їхньої трапези. Вони не кидаються їжею і не лізуть в вашу тарілку.

Виходячи з офісу в обідню перерву, вам не доводиться вмовляти колегу одягнутися, він це робить самостійно. Ви не будете розказувати віршики та співати пісеньки вашим колегам, одночасно засовуючи пальчики в рукавичку, ніжки в черевики і неслухняну голову в шапку.

На вулиці ваші колеги не лягають в калюжу, доводячи свою правоту, а ви не перете потім їх одяг.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал Дітиінфо – все для дітей.

Коли зовсім випадково ви з колегою опинилися разом в магазині, він не благає вас купити все, що бачить, і при цьому не клянеться зразково поводитися і добре їсти. Вам не доводиться залучати всю свою винахідливість і придумувати сто причин, щоб не купувати десяту за рахунком дрібницю.

pamyatka_dlya_molodih_tatusiv_2

Коли ваші колеги по службі втомилися, ви не несете їх назад в офіс на руках, а вони при цьому не вередують і не махають ногами і руками.

В офісі вам не доводиться постійно нагадувати колегам, щоб вони не витирали об себе руки і не смоктали палець. У будь-якому випадку у них є свої батьки, які можуть за них почервоніти.

Ваші колеги не починають ревіти без причини. І навіть якщо це сталося, вам не доводиться докладати всіх сил, щоб їх заспокоїти.

В офісі немає поняття «денний сон». На ваше щастя, вам не доводиться вкладати колег спати, гойдати їх на руках і чекати, коли ж, нарешті, закриються ці оченята. Поки товариші по службі сплять, ви не намагаєтеся зробити тисячу справ і встигнути все до їх пробудження, забуваючи про свій власний відпочинок.

Вам не доводиться по сто разів за день прибирати всі документи, авторучки і лінійки, які колеги розкидали по кабінету.

На кожне ваше слово або пропозицію колега не відповідає «ні».

Ви звільнені від обов’язку стежити, коли колезі потрібно сходити в туалет, і вже тим більше ніхто не змушує вас прибирати наслідки несвоєчасних його відвідин.

Крім ваших основних обов’язків, вас не змушують прибирати всі робочі кабінети і готувати сніданки, обіди та вечері з розрахунку на весь колектив.

І найголовніше – з роботи ви кожен день ви йдете додому в точно зазначений час. А там вас точно чекає смачна вечеря, чистий одяг, прибрана квартира і привітна дружина. А як і чи взагалі закінчується робочий день у вашої дружини?

Ми сподіваємось майбутні та дійсні татусі прочитають дану пам’ятку і допомагатимуть мамам у їх нелегкій праці, хоча б кілька годин у вечері. Та даватимуть дружинам відпочити хоча б кілька годин на тиждень – адже вони дійсно цього потребують.