Ідеї для дитячого дозвілля, Сім'я

Як написати лист святому Миколаю?

lysty_do_mykolaja

Щороку тисячі дітей наприкінці листопада і на початку грудня стають трішечки слухнянішими і більше допомагають батькам. А мотивує їх наближення свята Миколая і часто повторювана батьками фраза: “Айяйяй, хіба ж так можна? Тобі святий Миколай під подушку хіба що різочку покладе!” Але різка – не найкращий подарунок, тому доводиться потерпіти. А щоб Миколай не приніс часом якусь небажану забавку, треба написати йому листа. Як це робити, дізнаєтеся, дочитавши статтю до кінця.

. . . . .

Спочатку треба помолитись до Бога і до Миколая святого. Тут наводимо для прикладу молитовку, але ж насправді важливі не слова, а те, щоб ви від щирого серця подякували за прожитий рік і попросили вибачення за не надто гарні вчинки.

Святий Миколаю,

Я тебе благаю,

Послухай дитину,

Вибач всі провини.

Принеси із Раю

Всього, що бажаю.

Прошу тебе щиро,

Принеси нам миру.

Дуже радимо поміркувати, що ж саме вам дуже хочеться отримати в подарунок. Уявіть собі, як ви бавитиметесь цією іграшкою, подумайте, чи принесе користь вам омріяна річ. Не варто просити забавку тільки тому, що вона є у вашого товариша чи подруги.

Але починати листа зі списку бажаних подарунків, мабуть не варто.

Спочатку зверніться до Миколая і розкажіть трохи про себе. Які ваші досягнення за цей рік? Які недоліки в своїй поведінці вам вдалося усунути? Що доброго ви зробили для себе, для сім’ї, для друзів? Якщо маєте якісь плани, можете ними сміливо поділитися. Адже святий Миколай Чудотворець є покровителем не тільки дітей, але і мандрівників, моряків і навіть пекарів.

А тепер уже можете дати волю своїй фантазії і набажати багато-пребагато всіляких гарних подаруночків для себе. Можете і для близьких побажати щось добре. Ну хоча б здоров’я.

А, може, хтось захоче не матеріальну річ, а щось невловне, таке як здійснення давньої мрії, щастя чи удачу.

Тільки не пишіть відразу список у чистовик. Заготуйте чернетку, тоді ви зможете декілька разів перечитати все написане, викреслити щось не надто важливе чи додати те, про що забули раніше.

Напевно не варто казати, що лист потрібно писати власноруч на аркуші паперу, красивим розбірливим почерком без виправлень, без помилок. Якщо хочете, можете підібрати ручку із чорнилом, яке гарно пахне.

І ще невеличка порада, не очікуй, що все із твого списку святий Миколай роздобуде. Важливіше те, що цього дня кожен отримає шматочок радості, а найбільшою нагородою за старання Миколая та його вірних помічників ангелят будуть дитячі усмішки.

До речі, у святого Миколая є чудові помічники і в Україні, які працюють у його резиденції, що знаходиться поблизу Косова в Національному природному парку “Гуцульщина”. Тому свій лист ви можете передати Миколаєві не лише затиснувши за вікном, але й написавши на Пошту святого Миколая за адресою:

НПП «Гуцульщина»

вул. Дружби, 84

м. Косів, Косівський р-н

Івано-Франківська обл., 78600

Україна

Успіху вам! І нехай Миколай цього року буде для вас щедрим.