Сім'я

Мамині помічники, Або як знайти час на себе

mamini_pomichniki_abo_yak_znaiti_chas_na_sebe

Кожна жінка, яка вирішує стати мамою, зі звичного для себе навколишнього світу, в якому життя кипить, спочатку потрапляє у світ вагітної жінки, повний страхів, хвилювань і очікування, а потім і в новий етап свого життя – материнство.

Так хочеться весь час присвячувати малюкові, рости разом з ним, але в реальному житті перед нами постає купа проблем і безліч різних справ, які змушують нас негайно вирішувати їх.

. . . . . . . . . .

Проблема багатьох матусь в тому, що вони прагнуть звалити все на себе, соромляться попросити допомоги, не хочуть турбувати інших людей власними проблемами. Здається, ну що я буду просити свою маму посидіти з малюком? Вона і так втомилася, погано себе почуває і хоче відпочити, а я сама з усім впораюся. У підсумку, бабуся переживає, що рідко бачить онука, а дочка сама на себе не схожа від втоми. То чому всі жінки так прагнуть до самостійності? Що поганого в тому, щоб знайти собі помічників?

Мабуть, кожна мати переживає, що з дитиною може щось трапитися, а значить, хоче, щоб малюк завжди був у полі зору. А домашні справи? Ну що ви! Адже ніхто не зробить так, як треба. У результаті до вечора у новоспеченої матусі зовсім немає сил, та й настрій не той. А через деякий час депресія, апатія, розчарування в житті. … А тому кожна мама повинна серйозно задуматися, а чи потрібна кому-небудь така самостійність? Чи все ж варто знайти помічників?

cholovik-naipershii_pomichnik

Чоловік – найперший помічник

Чомусь склалася думка, що батько сімейства – головний годувальник, а тому його основна функція – заробляння грошей. А домашні справи – це виключно жіночі обов’язки. Але це невірно! Чоловік цілком здатний приготувати поїсти, адже кулінарних шедеврів від нього і не потрібно, а посмажити котлети, зробити омлет або порізати салат цілком йому під силу. По дорозі на роботу, він може захопити сміття, а після роботи заїхати в магазин. Поки мама відвідує спортзал або приймає ванну, батько може погуляти або погратися з малюком.

А взагалі, відмінною традицією, яка робить батька ближчим до своєї дитини, стало читання казок перед сном. Поки чоловік укладає дитину спати, мама може присвятити час, що звільнився тільки собі.

babusya_ta_didus

Бабуся та дідусь

Ось хто душі в онуках не чує і готовий їх балувати до нескінченності! Сучасні бабусі й дідусі молоді душею і часто ведуть активний спосіб життя, а тому на вихідні вони із задоволенням візьмуть погостювати онуків і весело проведуть час. І їм добре, і вам приємно, що ви з чоловіком можете присвятити час один одному.

Мамині помічники – чим раніше, тим краще

Однорічному малюку домашня робота, така нудна для школяра, здається дуже цікавим заняттям. У цьому віці діти люблять займатися витрушуванням ящиків, тумбочок і коробок, виймати звідти різні речі.

Сестри, тітоньки, подружки

Не тільки скрасять ваш час різними розмовами, а й із задоволенням пограються з вашим малюком, поки ви займаєтеся якимись домашніми справами. А якщо вас запросили на свято, то вони легко зможуть відпустити вас на вечір розвіятися. І не варто турбуватися, адже у вас напевно є телефон, і ви завжди будете на зв’язку.

Найголовніше, якщо ви на деякий час хочете розлучитися з малюком, приготуйте йому запасний одяг, памперси і запас дитячого харчування. Тоді ви можете спокійно відправитися у своїх справах і бути впевненою, що під час вашої розлуки з ним нічого не трапитися.