Сім'я

Весь світ до його ніг. Що подарувати коханому чоловікові на День Святого Валентина

szo_podaruvati_cholovikovi_na_den_valentina2

Що ж подарувати коханому на День Святого Валентина? Сьогодні ми спробуємо підказати вам декілька варіантів подарунків.

Звичайно, подарунки на День Святого Валентина можуть бути різноманітними. Все залежить від того, як довго знаєте ви одне одного, які інтереси у ваших других половинок. Від того, чим вони займаються, яке в них хобі, і які фінансові можливості у вас. Від того, яка у вас фантазія, про що мрієте ви і ваша половинка, чого хочете і ще від деяких факторів зовнішнього середовища

Як правило, в перший спільний День Святого Валентина, коли обоє закоханих одурманені сплеском гормонів і новизною почуттів, вони не гребують банальними «валентинками», всілякими рожево-ажурними сувенірчиками та іншими дрібничками.

Минає рік-другий, у вашій любові з’являється прозаїчність, а відносини обростають словом «побут». Але любов залишається. Правда, це любов вже іншого рівня: статечна, зріла, загартована сварками і образами, разом з тим і міцна. І свято, присвячене цьому союзу, відчувається по-новому … Стає важливим не заявити «на все горло» про своє почуття: «Я люблю тебе!», а хочеться підтвердити: так, я все ще люблю тебе, і набагато сильніше, ти став найдорожчим, близьким, став дійсно половинкою, без якої неможливо дихати і жити.

Сформулювати і передати це можна різними способами: в різній формі і в різній упаковці.

szo_podaruvati_cholovikovi_na_den_valentina

Що подарувати коханому на День Святого Валентина: як висловити невимовне

Подарунок для коханого чоловіка повинен бути. Крапка в цьому місці знакова: деякі панянки впевнені, що 14 лютого прирівнюється до 8 березня (чи якого іншого жіночого свята) і свою любов доводити «презентами» повинен саме «лицар». Однак ця думка помилкова, оскільки День Cвятого Валентина – свято двокомпонентне, як любов, секс і шлюб.

Продовжимо далі. Подарунок для коханого чоловіка повинен бути … перше – приємним і оригінальним, друге – корисним і функціональним. Ці дві складові, як інь і ян доповнюють один одного і разом складають ідеальний подарунок. Якщо те, що ви збираєтеся подарувати коханому, стосується лише першої або другої частини попереднього висловлювання, значить, його слід доповнити відсутнім елементом. Так, до функціональної сорочки можна додати квиток на концерт улюбленої групи, а їстівний і практичний торт, покритий рожевим серцем з мастики, зробити своїми руками – вже оригінально і скажено приємно!

szo_podaruvati_cholovikovi_na_den_valentina3

Що подарувати коханому на День Святого Валентина: ідеї для подарунку

А тепер конкретні ідеї для подарунка коханому чоловікові:

101 «валентинка» зі словами любові

Якщо ваш коханий – солодкоїжка, подаруйте йому величезну коробку, наповнену доверху цукерками, до кожної з яких буде прикріплена валентинка. У коробку вложіть записку «Їсти по одній в день» :), красиво запакуйте і відправте поштою або через службу доставки. І романтично, і практично!

В якості валентинок ви можете використовувати фантики, в яких зберігаються ці цукерки – 25, 50, 100 штук. А втім, кількість мініподаруночків може бути будь-якою: скільки привітань ви напишете, стільки днів і триватиме це свято любові. Головне, щоб слова були щирими, і йшли від самого серця.

Ексклюзивний іменний календар

Замовте в друкарні календар на 12 місяців (добре, що рік тільки почався), де на кожній сторінці буде надрукована фотографія із зображенням вашої пари й ніжні слова коханій людині. Втім, календар може бути не лише романтичним, але і кумедним: виберіть найсмішніші фотографії та придумайте до них свої коментарі …

Нові відчуття

Як це? Подаруте своїй половині виконання давньої мрії: оплачений урок дайвінгу на двох або майстер-клас зі скелелазіння. До речі, відмінна ідея – фотосесія в професійній студії. Ще одне джерело приємних відчуттів – масажер. Це може бути масажер для тіла, ніг або голови. Коханому буде вдвічі приємніше, якщо ви подаруєте йому не лише інструмент для масажу, але і сам масаж.

І на останок. Яку ідею б ви не вибрали, пам’ятайте: презент приносить радість тільки тоді, коли він вручений з любов’ю.