Сім'я

Що подарувати чоловікові на річницю весілля

szo_podaruvati_cholovikovi_na_richnicyu_vesillya

Весілля – це той найщасливіший момент у житті кожної людини, який практично ніколи не можна забути. Оскільки життя будь-якої сім’ї наповнене щоденними турботами і проблемами, які нескінченно турбують подружжя, спогади про весілля з кожним роком стають трохи розмитими, тьмяніють, і сімейна пара все рідше згадує про цю чудову подію.

Спеціально для того, щоб повернути подружжю спогади про власне весілля мабуть і були придумані такі традиції, як річниці весільного торжества. Якраз таки в ці самі моменти сімейна пара знову починає згадувати свою молодість, занурюватися в почуття тієї самої божевільної любові, яка і привела їх до одруження і створення сім’ї.

Такі святкові дні в році не повинні проходити безслідно і непомітно. Найчастіше багато сімейних пар, відзначаючи річницю власного весілля, відчувають, як з новою силою спалахує вогонь їхнього кохання, до того ж додається поваги і розуміння.

Для того щоб нагадати коханому чоловікові про найщасливіший день весільного торжества, дружини часто намагаються не залишити чоловіків без уваги, і відзначити річницю якось по-особливому. Хочеться влаштувати коханому чоловікові романтичну вечерю з шампанським і свічками, сходити куди-небудь удвох, і обов’язково приготувати чоловікові на річницю весілля подарунок.

Замислюючись про те, що подарувати чоловікові на річницю весілля, багато жінок вважають, що подарунок повинен обов’язково бути практичним і корисним. Але така думка помилкова. Подарунок повинен в першу чергу викликати посмішку і радість у чоловіка. Більшість жінок з цим абсолютно не згодні, оскільки вважають, що немає сенсу дарувати непотрібну річ. Насправді, корисну річ можна подарувати чоловікові на будь яке інше свято, а на річницю весілля відмінно підійде навіть практично даремна річ, тут головна увага.

Які бувають річниці весіль

Для того, щоб зберегти сімейні стосунки необхідно з дбайливою повагою ставитися до будь-якої дати пам’ятного одруження..

Практично кожна річниця весілля носить певну назву… Отже, якими ж бувають річниці весіль? Почнемо з першого року життя в шлюбі.

sitec

1 рік ситцеве весілля – символізує ще не зміцнілі стосунки подружжя
bumaga

2 роки паперове весілля – ця річниця теж є нестійкою, як папір
shkira

3 роки шкіряне весілля – тут символізується гнучкість у стосунках. Іншими словами, проживши в шлюбі три роки і не порвавши неміцні відносини, молоде подружжя навчилося поступатися і підлаштовуватися
lon

4 роки лляне весілля – символізує забезпеченість і достаток в сім’ї
derevo

5 років дерев’янне весілля – вважається першим великим ювілеєм сім’ї і символізує міцне, але в той же час, таке що боїться вогню, дерево
chavun

6 років чавунне весілля – символізує зміцнілі стосунки
mid

7 років мідне весілля – символізує красу, достаток і сімейну міць. Семирічний шлюб здавна вважають цінністю, як і метал – мідь
blyashane_vesillya

8 років бляшане весілля – символізує будь-які оновлення в подружніх стосунках
fayansove_vesillya

9 роківфаянсове весілля – символізує міцні і спокійні стосунки
olovo

10 років

олов’яне весілля – або ще воно носить назву – рожеве весілля. Символізує насамперед красу відносин між подружжям
staleve_vesillya

11 років

сталеве весілля – міцність стосунків вже дорівнює міцності сталі
nikel

12 років

нікелеве весілля – символізує гладкість сімейних стосунків
konvaly

13 років

конвалієве весілля
agat

14 років

агатове весілля – шлюб отримує статус дорогоцінного каменю агату
sklyane_vesyllya

15 років

скляне весілля – символізує чистоту і ясність стосунків між подружжям
biryuza

18 років

бірюзове весілля
porcelyanove_vesillya

20 років

порцелянове весілля
sriblo

25 років

срібне весілля
perlini

30 років

перлове весілля
koral

35 років

коралове весілля
rubin

40 років

рубінове весілля
sapfir

45 років

сапфірове весілля
zooloto

50 років

золоте весілля

Якщо дотримуватися традиції, то на кожну річницю весілля можна дарувати подарунки, що складаються з матеріалу, який символізує назву весілля. Наприклад, на ситцеве весілля можна подарувати вироби з ситцю – постільна білизна або красивий носовичок. Існує повір’я, що якщо дотримуватися цієї традиції і дотримуватися звичаїв, пов’язаних з подарунками, це не тільки матиме позитивний вплив на стосунки в сім’ї, а й значно полегшить вибір подарунку.

podarunok_na_sitceve_vesillya

Ідеї подарунків чоловікові на ситцеве весілля

Перша річниця сімейного життя символізує прозорість шлюбу. Адже за такий короткий проміжок часу, відносини між чоловіком і дружиною ще не зовсім зміцніли і настільки неміцні, що в будь-який момент можуть розірватися. Саме тому тут йде порівняння з тоненьким ситцем.

У цей день прийнято дарувати чисто символічні подарунки, зроблені своїми руками саме з ситцевого матеріалу, або куплені в магазині сувенірів. Оригінальним і приємним подарунком чоловікові на першу річницю весілля може стати пара наволочок, виготовлена своїми руками з зображенням жіночого і чоловічого силуету.

szo_podaruvati_cholovikovi_na_paperove_vesillya

Паперове весілля: що подарувати чоловікові?

Найчастіше в другій рік сімейного життя у подружжя з’являється дитина. І сімейне життя закоханій парі вже не здається таким безтурботним і легким, яким воно було до появи на світ немовляти. Така річниця теж вважається ще незміцнілим шлюбом і символізує неміцний папір.

Що стосується подарунків чоловікові на паперове весілля, то дотримуючись традиції, можна подарувати йому картину, календар або фотоальбом. При виборі подарунка чоловікові на другу річницю необхідно врахувати його пристрасті та інтереси. Якщо він любить музику або слухає якісь певні композиції, то його можна порадувати CD диском, на яких будуть записи улюблених пісень. Якщо ваш чоловік любить читати книги, подаруйте йому гарну книгу, яка буде для нього цікавою.

szo_podaruvati_cholovikovi_na_derevyane_vesillya

Подарунок чоловікові на п’ять років сімейного життя

Кругла дата – дерев’яне весілля. Це найперший великий ювілей в сім’ї. Згідно з повір’ям, така річниця символізує дерев’яний будинок, який начебто і є міцною спорудою, але в будь-який момент може згоріти дотла. При цьому розпалити досить серйозну пожежу найчастіше можуть сімейні скандали і сварки.

На таку річницю можна подарувати чоловікові дорогий і серйозний подарунок, але також, дотримуючись традицій, подарунок повинен бути з елементами дерева. Наприклад, якщо ваш чоловік періодично захоплюється комп’ютером, подаруйте йому комп’ютерний стіл. Це простий, але в той же час серйозний і цінний подарунок.

Які подарунки дарують на інші річниці весілля

Насправді, якщо дотримуватися традицій, подарунок чоловікові не важко вибрати на будь-яку річницю весілля. Подарунки мають символізувати назву річниці. Наприклад, на шкіряне весілля можна подарувати брелок для ключів, шкіряний гаманець тощо.

На четверту річницю можна подарувати постільну білизну з лляної тканини або рушник. На мідне весілля оригінальним і пам’ятним подарунком буде статуетка з міді або вишукане карбування. Якщо ви подаруєте чоловікові на сталеве весілля сувенірний кинджал, такий презент не залишить його байдужим.

На чотирнадцяту річницю доречно дарувати чоловікові ювелірні прикраси, а на п’ятнадцяту годинник зі склом на циферблаті. Оригінальна порцелянова статуетка відмінно підійде для подарунку чоловікові на двадцяту річницю весілля. А ось на срібне весілля вироби зі срібла стануть чудовим подарунком улюбленому чоловікові.

Всі наступні річниці, як правило, пов’язані з коштовностями, які і варто дарувати чоловікові. На залізне і платинове весілля найкращим подарунком буде зібрати разом всіх рідних і близьких, влаштувати чаювання, подивитися старі фотоальбоми і зануритися в спогади попередніх свят, молодості і самого весільного торжества.

Подарунок, який можна подарувати чоловікові на будь-яку річницю весілля

Подарунком чоловікові на річницю не обов’язково повинна бути якась річ. Цікаве і захоплююче свято вдома, похід на пікнік, поїздка, і навіть звичайнісінька прогулянка по пам’ятних місцях може стати для вашого чоловіка чудовим і незабутнім подарунком. Тут все залежить від інтересів вашого чоловіка і від його переваг. Адже тільки ви знаєте, що йому подобається, і чому він буде радий.

1. Наступна ідея подарунка може здатися вам смішною і дитячою, але насправді всі ми в душі діти, тому можна влаштувати чоловікові свято вдома, організувавши веселу гру. Сховайте вдома подарунок, приготований чоловікові на річницю весілля, і розкладіть по всьому будинку записки з підказками про те, де він знаходиться. У першій записці інтригуюче опишіть цей подарунок і попросіть рухатися за підказками. Це трохи по-дитячому, але в той же час змушує забути про щоденні проблеми і суєту, занурившись в кумедну і цікаву гру.

2. Ще один варіант оригінального подарунку – прогулянка по пам’ятних місцях. Влаштуйте пікнік для двох там, де ви відпочивали разом до заміжжя або відвезіть чоловіка в те місце, де ви познайомилися, або туди, де проходило ваше перше побачення.

3. В залежності від уподобань чоловіка, можна покататися на конях, сходити в ліс або влаштувати фотосесію.

4. Чудовим подарунком чоловікові на річницю весілля може стати гравірування на ваших обручках. Зробіть на них однакові написи. Взагалі парні подарунки є поширеним і популярним варіантом. Це можуть бути однакові годинники, тобто однієї форми, тільки одні чоловічі, інші жіночі, туалетна вода, телефони і навіть велосипеди.