Сім'я

Що подарувати чоловікові на Новий 2016 рік Мавпи

szo_podaruvati_cholovikovi_na_novii_2016_rik_mavpi

Що рекомендується дарувати коханим чоловікам до Нового 2016 року Мавпи? Не так важливо, що ви подаруєте, як кмітливість і фантазія, які ви проявите при врученні подарунку. А якщо ви ще й зумієте презентувати чоловікові щось незвичайне, то потрапите просто «в яблучко».

Щедра Мавпа стукає в кожні двері, пропонуючи поринути у світ свята і найбажаніших подарунків. Ось, про що, наприклад, мріє чоловік? Чим би ви хотіли його порадувати?

Мова зараз піде не про чоловіка взагалі, а про особливу людину – коханого і єдиного, для якого хочеться влаштувати незабутнє свято і якому хочеться вручити найнезвичайніший презент. Що подарувати чоловікові на Новий 2016 рік Мавпи?

. . . . . . . . . .

Необхідно, щоб подарунок підкреслював особливості вашого чоловіка – так ви зможете його порадувати, здивувати і переконати в тому, що краще вас його ніхто не знає.

Подарунки-натяки для чоловіків до Нового 2016 року

Категорія підходить для тих пар, які вже тривалий час живуть разом, але один з них (а це, зазвичай, чоловік) ще не достатньо навчився розуміти свою половинку, або у нього інший погляд на одну з найважливіших для жінки проблем (організацію весілля, народження дитини, покупку свого житла).

Якщо ваш чоловік досі не зрозумів, наскільки для вас це важливе питання, натякніть йому. Але не словом, не жестом, а подарунком на Новий 2016 рік.

Купіть декілька фігурок мавпочки і визначтеся: якщо вам необхідна дитина, покладіть мавпеня в іграшкову колясочку, запакуйте – і під ялинку коханому. Якщо хочете в наступному році побувати в ролі нареченої – парочку мавпочок нарядіть в метелика і фату, якщо потрібно терміново переїхати від батьків – «оселіть» сувенірних мавпочок в ляльковий будиночок і обов’язково супроводжуйте подарунки відповідними побажаннями або жартівливими передбаченнями коханому чоловікові. Бажано – у письмовому вигляді. Так він краще запам’ятає.

szo_podaruvati_cholovikovi_na_novii_2016_rik_mavpi3

Що подарувати на Новий рік Мавпи чоловікові-романтику

Кращий подарунок для закоханого романтично налаштованого чоловіка – це ви, його кохана жінка. Тому зробіть акцент на емоційному сприйнятті, яке отримає ваш обранець від любовно приготованого презенту. Нехай ваш спільний рік Мавпи почнеться красиво і ніжно. І хоч це тварина не дуже схильна до ніжності, нехай для вашої пари вона зробить виняток.

Відмінним подарунком для романтика буде:

 • Дегустація вина або коньяку на двох.
 • Квест для закоханих за участю вас обох.
 • Романтична новорічна вечеря в незвичайному місці (на яхті, на мансарді).
 • Ключ «від серця» в красивій коробочці.
 • Листівка про вас двох («наш день», «наші дати», «наша відпустка»).
 • Чекова книжка бажань (але, піднісши такий подарунок, будьте готові до того, що всі бажання доведеться виконувати вам).

Новий рік 2016: що подарувати чоловікові-оригіналу

Такий чоловік оцінить не вартість подарунка, а його «прикольність». Оскільки цей сленговий термін має багато значень і може рівнозначно застосовуватися як до цікавої, смішної, незвичайної речі, то вибирайте саме з них.

Оригінал оцінить ваш подарунок, якщо це буде:

 • Статуетка, зроблена за фото обдаровуваного – з його особою.
 • Нестандартний будильник (у вигляді мішені з пістолетом або у формі зв’язки динаміту).
 • Подушка зі смішним написом (тут можна використовувати всю свою фантазію і придумати побажання від імені Мавпи, прикрасити подушку «справжнім» підписом господині року).
 • Неділова краватка з оригінальним малюнком або написом.
 • Копія статуетки «Оскар» з присвоєнням у певній номінації.
 • szo_podaruvati_cholovikovi_na_novii_2016_rik_mavpi2

Що подарувати на Новий рік чоловіку-сім’янинові

Ця людина цінує все, що можна використовувати з користю в будинку або ж усе, що підкреслює його чільне становище в сім’ї.

Для сім’янина доречним подарунком буде:

 • Оригінальний самовар для сімейного чаювання.
 • Кейс для шкарпеток.
 • Книга в єдиному екземплярі «Літопис моєї родини».
 • Настінний календар з сімейними фото.
 • Мангал.
 • Банний набір: махровий халат і рушники з іменною вишивкою.

Подарунки для чоловіків «від Мавпочки»

Яким би темпераментом і серйозністю не володів чоловік, він обов’язково оцінить ваші старання, якщо ви підготуєте для нього жартівливий презент: подушку у вигляді мавпи (або з її зображенням), штору для ванної з «портретом» мавпи, новорічну статуетку мавпочки, що грає на контрабасі (як у байці), багато свічок-мавпочок, цілу гірлянду з різнокольорових фігурок мавп.

Адже в подарунку що головне? Настрій! Рік Мавпи потрібно зустрічати з посмішкою і тоді він обов’язково посміхнеться у відповідь.