Сім'я

В супермаркет – без нервів

supermarket_z_ditmi

Не кожна мама має на кого залишити дитину, щоб збігати на закупи. Звісно, можна цей обов’язок доручити чоловікові, але хто як не жінка знається на цій справі краще. Часто похід в супермаркет разом з дитиною добряче втомлює і маму, і малюка. Дитина все хапає, просить як не шоколадку, то іграшку, а мамі потрібно і корзину нести, і дитину впильнувати. Як зробити похід за продуктами максимально приємним і мінімально стресовим для мами і дитини? Пропонуємо декілька порад, які повинні допомогти.

За продуктами – в місцевий супермаркет

Найкраще ходити за продуктами в місцевий супермаркет, тому що ви знаєтейого асортимент і затратите менше часу на дорогу – відповідно ви з малюком менше втомитесь.

Дитяча допомога

Будьте готові до того, що дитина захоче вам допомагати. Тому заздалегідь сплануйте в чому вона зможе допомогти. У відділи, де згодиться дитяча допомога заходьте першочергово. Де краще обійтись без допомоги – залиште на кінець, тому що діти швидко втомлюються, це стосується і допомоги.

Відволікаємо увагу

Якщо ваш малюк любить покапризувати в закладах такого типу, то можна спробувати відволікти його увагу, обираючи фрукти/овочі, іграми, типу “їстівне-неїстівне”, “корисне – шкідливе”. Діти люблять такі ігри.

Складайте список

Дуже добро перед походом в супермаркет складати список і дотримуватись його. До закупівлі продуктів за списком можете залучити дитину. Малюк з радістю буде шукати потрібні продукти і складати в корзину. Малюк буде активно задіяний і так більшймовірно оминути відділи з іграшками.

Правильний час

Найкраще робити закупи в будні дні і не в години пік. Чим менше людей – тим легше вам проконтролювати процес.

Не ходіть за покупками голодними

Перед тим, як вирушити в супермаркет, потрібно нагодувати дитину. Якщо прийом їжі у вас спланований раніше, то краще відтягнути його по можливості. Якщо дитина поїсть, наприклад, за годину перед виходом з дому, то приїхавши чи прийшовши до супермаркету – вже зголодніє, особливо коли побачить солодощі.

Ці поради доволі прості і їх легко втілити у життя, спробуйте і вас все вдасться!