Сім'я

Святкування дитячого дня народження: як, де, коли і навіщо?

Наталка

dityachii_den_narodzhennya

Безумовно, що батькам в день народження дитини хочеться влаштувати свято для всієї малечі. По-перше, це розвиває малюка і його комунікативні навички. По-друге, буде яскравим спогадом для всієї родини, відображеним на фото, які є дуже дорогими для всіх батьків. Отже, з чого почати підготовку святкування дитячого дня народження?

План дитячого дня народження

По-перше, визначтеся з точною датою. Якщо запрошено багато діток, як правило, подібне свято проводиться у вихідний день. Чому? Справа в тому, що батьки, які повинні привезти гостей можуть бути по будніх днях зайняті, а самі запрошені перебувати на заняттях у розвиваючих школах, дитячому садку.

По-друге, визначіться з майданчиком для свята. Безумовно, ви можете зробити його вдома, проте день народження в дитячому клубі сподобається більше, адже там все яскраве, барвисте, маса ігор і розваг, клоуни та аніматори, салюти і музика, спеціальне меню і особлива атмосфера урочистості. Згодні? Тоді можна займатися іншими пунктами організації свята.

zaproshennya_na_svyato

Запрошення для гостей

Свято для гостей починається з отримання листівки-запрошення. Для дитячого заходу слід підключити фантазію і креативність. Ви можете виготовити запрошення своїми руками або замовити їх в спеціалізованій фірмі.

Якими можуть бути запрошення

  • виготовлені своїми руками і підписані від руки (папір ви також можете зробити самостійно, слідуючи майстер класами з інтернету).
  • відео-запрошення, які можна надіслати електронною поштою або на диску.
  • запрошення у вигляді магнітів – барвисті і яскраві, які можуть служити реліквією.
  • плакат-запрошення, доречний варіант для того, щоб ознайомити всю компанію відразу.

Варіантів може бути безліч. Головне – творчий підхід і відповідність інтересам гостей – мультфільми, герої кінострічок, улюблені іграшки і так далі.

Декор залу дитячого клубу

Не виключено, що організатори свята зроблять все самостійно, проте батькам буде цікаво взяти і самим участь у цій підготовці. Залежно від віку і поглядів можете захопити і малюка. Декор залу слід оформити в яскравих, барвистих кольорах. Не забудьте про повітряні кулі різних форм і відтінків і казкових персонажів, а також іграшки

dityachii_stil

Меню і прикраса столу

Стіл краще покрити кольоровою скатертиною з різноманітними казковими малюнками. Таке ж правило застосовується до серветок і посуду. Малюки будуть у захваті від барвистою посуду, персональних приборів, яскравих трубочок та інших аксесуарів.

Меню повинно враховувати такі особливості як вік, час року і індивідуальні смакові переваги. В ідеалі – всі страви мають бути порційними, мати інтригуючі назви і особливу форму.

Кухарі клубу, безумовно, володіють таємницями приготування смачних страв для дитячої компанії: «зайчиків», «м’ячиків», «грибочків» і «їжачків». Їжа повинна бути свіжою, легкою і корисною. Різноманітні фрукти, натуральні соки і молочні коктейлі – невід’ємний атрибут дитячого дня народження.

Умілі аніматори, веселі ігри, активні конкурси, сюрпризи і вигадливі клоуни зроблять свято для малюків феєричним.