Сім'я

Одяг із секретом

Материнство – це, мабуть. Найпрекрасніше, що може трапитись із жінкою. Це період ніжності і турботи, який кардинально змінює усталений і облаштований плин життя. Жінка змушена підлаштовуватись до нових умов, однією з яких є вимога дитини погодувати її. Не рідко ця вимога супроводжується гучним криком і виявляється у найневідповіднішому місці. Добре на такий випадок мати одяг із зручним для годування секретом. А от які вони є ці зручні секрети, піде далі мова.

Секрет під грудьми

pid_grudmy

Фото надане виробником ГВ одягу Skif Textile

Багато жінок стверджують, що одяг із цим секретом є найзручнішим у використанні. Він однаково підходить для жінок з різними типами фігури. І якщо ваш малюк не має звички хапати і тягнути одяг, то ви можете бути спокійні, що від посторонніх поглядів буде приховано таїнство грудного годування.

Секрет на запах

zapach

Фото надане виробником ГВ одягу Skif Textile

Драпіровка м’яких тканин не лише приховує цей зручний секрет, але й прикрашає одяг. Проте залежно від виробника може змінюватись величина вставки, яка приховується під драперією, тому процес годування може бути більш помітним для оточуючих. Ще один момент, який слід враховувати: якщо ви носитимете такий одяг влітку, то вибирайте вироби виготовлені із натуральних тканин, щоб не було гаряче під трьома шарами матерії.

Секрет зі вставкою

vstavka

Фото надане виробником ГВ одягу Skif Textile

Такий одяг також буде зручним у щоденному вжитку. Цей практичний одяг часто прикрашають, добираючи тканину контрастного кольору. Але доводиться слідкувати, щоб малюк мав терпіння і дочекався підняття вставки. Якщо ж дитина тягне тканину вниз, то секрет просто перестає бути “секретом”.

Секрет у складках

skladka

Фото надане виробником ГВ одягу Skif Textile

Із таким секретом доцільно вибирати нічну сорочку. Тоді вам не доведеться робити зайвих рухів уночі і не буде небезпеки, що дитина заплутається в інших деталях одягу для сну. Також слід звертати увагу на глибину складок. Чим глибше, тим краще.

Розлітайка

rozlitajka

Фото надане виробником ГВ одягу Skif Textile

Для тих, хто любить не приталений одяг, а вироби вільного крою, конструктори розробили блузи та туніки, які імітують футболку з накидкою. В таких моделях все продумано. Щоб вітер не відгорнув верхнього шару, всі деталі надійно скріплюють під горловиною.

На зав’язках

zavjazka

Фото надане виробником ГВ одягу Skif Textile

Цей секрет має декілька особливостей, про які варто знати. А саме слід пильнувати за міцністю зав’язаного вузлика, якщо це щоденний одяг. А також потрібно бути уважним, щоб зав’язка не замоталася на шийці малюка, якщо це нічна сорочка.

Бретеля з кліпсою

klipsa

Фото надане виробником ГВ одягу Skif Textile

Улітку, коли робиться спекотно, ці речі стають незамінні, особливо, якщо підібрати майку зі зручною фурнітурою і доброю підтримкою для грудей. Щодо нічних сорочок, є сумніви чи попадете ви потемки на застібку. Тай мамам діток, які ще не тримають голівки самостійно, деколи важко впоратися однією рукою із кліпсою, якщо це не німецький виробник.

Замочки

zamok

Фото надане виробником ГВ одягу Skif Textile

Щодо замочків думки розходяться. Комусь пасує, комусь ні. При виборі одягу важливо звертати увагу на якість замка (чи легко розстібається. Чи не коле щічку маляти, чи можна застібнути однією рукою). Ще один важливий момент, чи пасує до вашої форми грудей місце розташування прорізу і його величина.

Отже, комфорт мами і малюка мають бути на першому місці при виборі одягу для годування. Звичайно, перший раз важко зважитись погодувати на людях, але потім на це не звертаєш уваги. Бо, по-перше, завжди можна підібрати зручний і красивий одяг, в якому відчуваєш себе впевнено, а по-друге, на допомогу приходять хустки, шалі, кардигани і фартушки для годування.. Або впевненість в тому, що годувати дитину – це прекрасно, важливо, і цей період триває не так уже й довго, тож слід ним насолоджуватись в повній мірі. Бо ж саме тоді встановлюється особливий контакт між матір’ю та її дитям. Тепер ви сміливо можете вирушати на закупи одягу для годування із найзручнішим секретом. А якщо зя’вляться нові, ми вас обов’язково проінформуємо.