Розвіюємо найпопулярніші легенди про грудне вигодовування
Для уникнення неприємних відчуттів потрібно правильно прикладати малюка та дотримуватися наступних рекомендацій:
Порада: відвідайте консультанта з грудного вигодовування. Він допоможе уникнути болю та надасть всю необхідну інформацію.
Фізкультура приносить користь, а не шкоду. Вона ніяк не впливає на смак та кількість молока. Однак молодим мамам слід починати з невеликих навантажень, займатися лише при хорошому настрої та зразковому самопочутті. Якщо роди пройшли з ускладненнями - проконсультуйтеся щодо спорту з гінекологом.
Не існує жодного дослідження, що підтверджує негативний вплив грудного вигодовування. Зате науково доведено, що в материнському молоці міститься велика кількість антитіл, котрі укріплюють дитячий імунітет. Вони захищають малюка від діареї, пневмонії та інших хвороб.
Під час годування у організмі мами виробляються клітини, що захищають її від наступних хвороб:
Грудне годування збільшує кількість окситоцину (“гормону любові”) у тілі. Цей компонент пришвидшує відновлення організму після родів, знижує ризик розвитку залізодефіцитної анемії.
Професор медицини Пітер Хартман стверджує, що грудне вигодовування приносить користь все життя. Воно мінералізує кістки жінок, що зменшує ризик захворіти на остеопороз або отримати перелом. Також ця процедура сприяє розумовому розвитку як дітей, так і мам.
Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!
➡ Приват 4149629353047269
➡ Monobank: 4441114410047144
➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com
➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc
Дякуємо!