Дитяче харчування

Продукти, що загострюють розум школяра

5 продуктів, від яких розумнішають діти

Вівсянка

Вівсяна каша містить багато йоду та вітаміну В, потрібних для діяльності мозку. Вона покращує кровообіг в голові та дає величезний заряд енергії, необхідний для ефективного навчання.

rozdukti-1

Також вівсянка виводить шлаки і токсини з організму, покращує імунітет та травлення. У її складі є комбінації кальцію та фосфору, що зміцнюють кістки, волосся, зуби.

Грецький горіх

Горіх містить жирові компоненти Омега-3, Омега-6 та лецитини, всю группу вітамінів В, йод та ряд інших корисних компонентів. Його споживання стимулює розвиток мозку, покращує пам’ять та процес мислення. Оптимальний раціон для школяра: 5-6 ядер в день.

rozdukti-2

Жирна морська риба та ікра

Жирна морська риба, що проживає в холодних водах, є найкращим джерелом кислоти Омега-3. А саме цей компонент захищає від тромбів артерії, по яким йде кров у мозок.

rozdukti-3

У раціон дітей рекомендується додати сьомгу, норвезький оселедець або тунець. Також велика кількість Омега-3 міститься у сардині, рибній ікрі, лососевих.

Ягоди

Малина, клубніка, суниця та ожина богаті кислотою Омега-3. Вони містять велику кількість вітамінів та добре впливають на різні частини тіла. Однак позитивні властивості є лише у свіжих продуктів. Консервовані або ж зацукровані ягоди ніяк не допоможуть вашій дитині.

rozdukti-4

Яблука, морква та ківі

Яблука містять фосфор, необхідний для нервової системи. У насінні є велика кількість йоду. Найбільшу користь приносять зелені плоди, а 90% корисних речовин містяться у кожурі.

rozdukti-5

Морква стимулює обмін речовин у всьому тілі (включно з мозком), має велику кількість каротину, містить вітаміни В, С, Е, РР та інших групп. Одночасно вона є сильним алергеном, а тому її слід споживати з розумом.

Ківі покращує пам’ять та сприйняття інформації завдяки великій кількості серотоніну. Тако воно містить добову норму вітаміну С, при нестачі якого мозок страждає від вільних радикалів. Водночас цей продукт є сильним алергеном.