Дитяча кімната

Стандартний набір побутової техніки для дитини

diti_onlain

Онлайн-освіта неможлива без мінімального набору електроніки й аксесуарів, які бажано помістити, по можливості, в дитячій кімнаті. Пояснюємо що саме і чому.

Сучасні реалії диктують щоденне використання дитиною побутової техніки. З одної сторони це дещо виснажує школярів, а з іншої – уже з такого віку створює умови для звички користуватись нею у майбутньому: коли здобуватимуть вищу освіту чи працевлаштуються. Отож яку техніку можна без вагань подарувати дитині для щоденного використання?

Навушники

Для використання вдома радимо вибирати навушники з вбудованим мікрофоном (гарнітуру), адже відокремлений пристрій для мовлення потребуватиме частинку простору кімнати. Однак це ще не все, бо навушники є звичайні/з обручем/кабельні/бездротові. Тому обирайте їх разом з дитиною: адже для зовнішній вигляд має значення. Зручний пошук є в інтернет-магазині Фокстрот.

Веб-камера

Звичайна розмова для сучасних дітей менш звична, ніж дорослим. Вони щораз частіше користуються месенджерами, голосовими повідомленнями чи відеозв’язком. Хоча більшість ноутбуків мають вбудовану веб-камеру, та її відокремлена версія дає дитині певну мобільність у приміщення, де вона перебуває і кращу якість зображення. Нею значно легше знімати якісь малі предмети, до яких фізично наблизити вбудовану камеру незручно, а оптичного/цифрового зближення немає.

Радимо веб-камеру обирати без дитини, так як вона може пригодитись і вам. Відтак доцільно, щоб її характеристики різним користувачам.

Планшет

Ще донедавна ноутбуки конкурували з нетбуками. А останні програли ринок планшетам. Вони компактні, легші, мають більший екран аніж смартфони. Планшет заслуговує бути справжнім робочим інструментом школяра, який завжди під рукою. Тому цю покупку обов’язково слід зробити разом, або й дозволити зробити це самотужки.

Павербанк

Найчастіше ним заряджають телефони, але це не все, бо варто згадати неповний перелік техніки, якою користуються діти:

  • планшети;
  • ліхтарики;
  • кільцеві лампи.

Школярі діляться один з одним технікою, тому якщо ваша дитина матиме достойний накопичувач енергії та запропонує його комусь, це позитивно вплине на її соціалізацію.

А батьки після придбання цього аксесуару собі, купують і дітям. Також радимо купляти разом, адже пристрій мусить бути візуально помітним у кімнаті серед інших речей, мати чималий обсяг накопиченої енергії. Ці характеристики далеко не кожна дитина візьме до уваги біля вітрини.

Наголосимо і таке: трійка смартфон-планшет-павербанк є технікою, що допомагає дітям самовиражатись. Бо на неї, нерідко, приклеюють наліпки з улюбленими кіно-, мультгероями, зірками кіно, музикантами чи навіть патріотичні…