Сім'я

Символізм квiтiв та їх значення

fersht

buket

Мова квітів тільки на перший погляд здається простою, але це зовсім не так. Символіка однієї й тієї ж рослини в культурі різних народів може мати зовсім різний зміст, аж до цілком протилежного. Символізм квітів насамперед був необхідний для використання рослин у різних обрядах, створення тквітівих чи інших прикрас для свят, висловлення певних почуттів, емоцій, намірів. Одними лише квітами можна розповісти про свої почуття краще за будь-які слова. Цікаво, що мова квітів з’явилася ще до створення писемності, тоді закохані, які знаходилися на відстані, висилали один одному букети на знак любові. Символізм квітів і сьогодні дозволяє висловити свої почуття у незвичайний спосіб. Букет з певним смисловим навантаженням справить на адресата лише найкраще враження. Спеціалісти компанії Flowers.ua https://flowers.ua, сфера діяльності якої – доставка квітів та подарунків по Україні та світу, поділилися своїми знаннями мови рослин, щоб вам було простіше зробити вибір під час пошуку букету для того чи іншого випадку.

Значення квітів, що мають найбільший попит

 1. Троянди – це найпопулярніші квіти. Букети червоних та рожевих троянд – це найкращі квіти коханій. Всі відтінки червоного виражають любов і пристрасть, персикові та кремові – скромність та ніжність, а яскраво-рожеві троянди підійдуть для оформлення букетів, які презентуються на знак подяки. Жовтими трояндами можна висловити справжню дружбу. Білі троянди ідеальні для подарунка молодятам, адже вони символізують вірність та чистоту, виражають повагу та ніжність.
 2. Хризантеми – це квіти, які уособлюють вдячність та дружбу. Червоні хризантеми – прихильність, білі – чистоту та невинність, жовті – ніжність.
 3. Тюльпани – ці квіти символи весни виражають щастя та радість, надію на світле майбутнє.
 4. Лілії чудово підійдуть для вираження свого захоплення людиною. Дуже часто можна зустріти букет нареченої з білими ліліями, котрі уособлюють ніжність та чистоту молодої.
 5. Гербери – ефектні квіти, що нагадують великі ромашки. Ними можна передати найтепліші почуття та відданість.
 6. Айстри – символи любові, витонченості, вишуканості, а також добрих спогадів. Цікаво, що на Сході айстри означають точність. Стародавні китайці вірили, що аромат зеленого листя айстр здатний відлякати змій. Сьогодні, завдяки наполегливим працям селекціонерів, виведено понад 600 видів айстр. Найпопулярніший сорт – Монте Казино.
 7. Гіацинти – ці рослини, назва яких у перекладі з грецької означає “квіти дощів”, ​​означають мудрість, непередбачуваність. Якщо ви отримали в подарунок букет гіацинтів, не сумнівайтеся, з людиною, яка вручила їх вам, ви точно не засумуєте.
 8. Гладіолуси – квіти, які уособлюють хоробрість та мужність. Не дарма саме їх носили на своїх обладунках гладіатори. Людина, яка дарує гладіолуси, вірна, надійна і сильна.
 9. Соняшники – ці квіти не що інше, як рослинні символи України, вони означають оптимізм, надію на краще та уособлюють побажання добробуту. З давніх-давен соняшники порівнювали з сонцем. Сьогодні декоративні сорти цих квітів нерідко можна зустріти у життєрадісних композиціях.

Скільки квіток повинно бути у букеті

Для букетів немає строгих обмежень за кількістю рослин. У цьому плані варто вибирати композицію, виходячи з ваших уподобань та фінансових можливостей. Головне, щоб квіти були презентовані від щирого серця. Проте не поспішайте вручати одну квітку, якщо це не голландська метрова троянда.

 • Щоб проявити увагу, достатньо трьох квіток;
 • близьким подругам або сестрам можна вручити букет із 5-11 квіток;
 • для матері краще обирати композиції у кількості 25 квіток;
 • дружині чи коханій дівчині бажано вручати пишні композиції, щоб виявити свої почуття повною мірою.

Переваги компанії Flowers.ua

 • Широкий асортимент квітів. В наявності завжди є троянди, тюльпани, айстри, гербери та багато екзотичних рослин, включаючи кімнатні.
 • Тільки найсвіжіші квіти. Жоден букет не формується наперед. Флористи приступають до роботи лише після оплати. Оформлення кожної композиції також на висоті.
 • Онлайн замовлення квітів через додаток. Тепер, щоб замовити квіти з доставкою по Україні, необов’язково бути вдома або в офісі за комп’ютером. Все, що вам знадобиться – мобільний телефон з доступом в інтернет. Фірмовий додаток Flowers.ua абсолютно безкоштовний і звантажити його може кожен власник смартфона на базі Andriod або iOS.
 • Компанія розуміє, наскільки важливо приділяти увагу близьким у наш час, тому доставка квітів працює не лише у Києві, а й по всіх містах України, де немає бойових дій.