Сім'я

Найкращі святкові мультфільми про Новий рік та Різдво

grinch

Новорічно-різдвяний час- це завжди дуже атмосферний період. Святковий настрій люди організовують собі вже у грудні. Робити це можна у різний спосіб: прикрасити вікна гірляндами, увімкнути святкову музику ну і, звісно ж, дивитись мультфільми про Новий Рік та Різдво.

Грінч

Мультик, який точно сподобається усій родині, вийшов на екрани у 2018 році. У ньому йдеться про зеленого монстрика Грінча, який не любить людей і живе високо на горі у своїй хатині. Там у нього є лише собака Макс. А більше нічкого Грінчеві і не треба. У містечко, де він жив раніше, повертатися не хоче, адже там люди насміхалися із нього через чудернацьку зовнішність. І за це монстрик хоче їм помститися – украсти Різдво. Дуже вже важко йому бачити радість колишніх сусідів.

the-grinch-2018-post-credits-scene

. . . . .

Що із цього вийшло, вам варто подивитися самим. Бо спойлерити не дуже цікаво. Але якщо говорити про найкращі святкові мультфільми, “Грінч” точно один із них.

Секретна служба Санта-Клауса

Маленькій Гвен дуже не пощастило. Санта-Клаус не прочитав її листа. Яким же буде тепер її свято? У мультфільмі “Секретна служба Санта-Клауса” візьмуться за порятунок дівчинки. Син Санти Артур зробить багато неможливого, аби врятувати Різдво для Гвен.

Ці пригоди припадуть до душі кожній дитині, тому не сумнівайтеся, що цей мультфільм варто включити у список найкращих новорічних.

797607

. . . . . .

Еліот – найменше оленя Санти

У Санти проблеми – один із його вірних оленів Рудольф іде на заслужений відпочинок. Санта у відчаї, адже до головного свята залишилось лише три дні. Що робити? Тому вирішує провести конкурс, адж не може таку важливу роль зайняти будь-хто.

Тим часом участь конкурсі вирішив взяти кінь Еліот. Але для цього йому треба дуже багато потренуватись, адже його можливості дтрохи не співпадають із можливостями оленів, які, до того ж, вміють літати.

adlpl54

. . . . . .

Обов’язково подивіться, що із цього вийшло.

Шрек і Різдво

Хто ж не знає знаменитого Шрека? Цей персонаж вже давно став улюбленим. А якщо ще й мультик про Різдво, то дивитися його удвічі приємніше.

2a87562a-61b6-4864-80ee-6fce88ce8bc5_1_565afeba0713832af6037f285e282c8d

. . . . . . .

На екрані бачимо, як Шрек вирішив організувати Різдво. Так хоче, щоб його кохана Фіона відчула справжній дух свята. Проте він трохи не в курсі, як все правильно зробити, а потім до нього приходить стільки гостей… Одним словом – не перемикайте.

Льодовиковий період

Зимовий мультик-традиція. Просто уявіть собі доісторичний період. Скрізь лежить сніг. Багато снігу. Троє друзів дуже хочуть вижити у цих непростих умовах. Однак це буде непросто. Вони вирішили мандрувати на південь.

crop

. . . . . . .

Хоча би один перегляд із цього списку точно зробить вас трошки щасливішими. А якщо буде мало, то тут можна знайти ще багато цікавого.