Сім'я

Найбільш очікувані кінофільми 2020 року

Ось і розпочався 2020 рік з його новими відкриттями та досягненнями. Пропонуємо до вашої уваги цікавий анонс новинок кінопрокату. В нього увійшли фільми, що буде випущено на великі екрани у кінотеатрах різних міст у новому сезоні. Відстежуйте анонси Cinema Citi в ТРЦ «Ocean Plaza» та бронюйте квитки або дивіться нове цікаве кіно вдома. Для всіх новинок вже заплановано прем’єри та допрем’єрні покази. Отже не прогавте!

cinema-citi-1

Хижі птахи

Марго Роббі, що виконує роль Харлі Квінн, та ще кілька супергероїнь будуть битися проти бетменовского лиходія (його звуть Чорна маска). Персонажа Джокера, з яким раніше у Харлі були любовні стосунки, більше не буде. Про появу Бетмена теж нічого не відомо. Вихід на великі екрани очікуйте у лютому.

Годзила проти Конга

Кінофільм розповідає про зіткнення чудовиськ Конга та Годзили. Весь світ буде свідком знакової сутички героїв за їх право бути головним монстром у світі. Фахівці вирушать на пошуки нових місць, щоб дізнатися, звідки прийшли гіганти. Сценарист кіноленти – талановитий Террі Росіо, що працював над «Шреком», «Легендою Зорро», «Піратами Карибського моря». Прем’єру заплановано на березень 2020 року.

cinema-citi-2

Бонд 25

Джеймс Бонд одружується і покидає свою службу, проте його дружину вбивають. Народжується ідея помсти, і Джеймс Бонд повертається, аби знайти злочинців. Для Деніела Крейга роль в бондіані, певне, буде останньою, його партнеркою по фільму стала Лея Сейду. У кінофільмі багато разів коректували сценарій, змінювали режисера. Прем’єра – квітень 2020 року.

Форсаж 9

Сюжет фільму Форсаж 9 поки що тримають в секреті, але відомо, що знімати його будуть на Кубі. Він Дизель кілька разів під час спілкування з журналістами говорив, що 9 та 10 частини можуть стати останніми в франшизі. Всі попередні частини принесли творцям більше 5 млрд. доларів, 7 частина посідає 6 місце у рейтингу найкасовіших фільмів за всю історію існування кіно. Прем’єру очікуйте у травні 2020 року.

Чудо-Жінка: 1984

У цій стрічці роль Чудо-Жінки, як і раніше, виконує Галь Гадот. Події фільму розгортаються у 80-ті роки 20 століття. Капітан Тревор повернувся з мертвих. Але щастя Чудо-Жінці це не принесло, більш того, на арену виходить Гепарда, головна противниця героїні. Поки що деталі сюжету не відомі, хоча зйомки вже завершено. Проходили вони у трьох країнах. Прем’єру очікуйте у червні 2020 року.

Всі ці фільми можна буде подивитися в Cinema Citi в ТРЦ «Ocean Plaza». Торгово-розважальний центр пропонує купувати квитки на місці чи за попереднім бронюванням. Розміщення у залі комфортабельне, є кіно-бар, денні та нічні сенсі, улюблені для багатьох. Стежте за анонсами, аби встигнути на потрібні сеанси, поки вони йдуть на великих екранах. ТРЦ «Ocean Plaza» гарантує максимальне задоволення від перегляду.