Сім'я

Цікаві факти про суші від Arasaka sushi

sushi_dity

Така страва, як суші, відома практично всім. Сьогодні вони представлені різними видами – з рибою і морепродуктами, ікрою, овочами, сиром. Така послуга, як доставка суші Київ, дає змогу насолодитися цими ласощами, не виходячи з дому або в офісі. Замовити порційні суші або сети можна на arasaka.com.ua.

Кілька цікавих фактів про суші

Незважаючи на популярність і популярність страви, існують цікаві факти про суші, про які мало хто знає.

  1. Місцем, де з’явилися перші суші, вважається Південно-Східна Азія, а саме долина річки Меконг. Цей регіон був у ті часи рисівничим. До Японії ж суші потрапили лише через кілька століть (у 18 ст.), і саме тут були популяризовані.
  2. В Японії суші не можна було готувати жінкам – до приготування допускалися тільки чоловіки. Жінкам заборонялося готувати суші з тієї причини, що зіпсувати смак страви могли потрапляння в неї макіяжу з обличчя або олії з волосся. Ще однією причиною є різна температура тіла у чоловіків і жінок. У жінок вона вища, тому руки тепліші, що могло спричинити швидке псування холодної риби.
  3. Суші швидко завоювали популярність серед японців, які вживали їх у їжу щодня. Японці просто божеволіли від дивовижного смаку, який виходив під час поєднання риби і кислуватого рису. У результаті суші стали цінуватися в суспільстві дуже високо, а уряд навіть дозволив сплачувати цією стравою податки.
  4. Суші в Японії готують не тільки люди. У цій країні є спеціальні автомати з приготування суші.
  5. Виходячи з властивостей суші, ця страва прирівнюється до антидепресанту.
  6. Вживаються суші не паличками, як звикли це робити ми, а руками. Цей спосіб традиційний для японців і вважається правильним у цій країні. Палички ввели американці та європейці, які зробили це через дотримання гігієни.
  7. Суші мають бути з’їдені за 1-2 укуси. У соус традиційно вмочується тільки риба.
  8. Прийнято вважати, що суші сприяють підвищенню лібідо, тому їх часто замовляють пари для романтичних побачень. Це чиста правда, оскільки в лососі, макрелі, які використовуються у страві, високий вміст Омега-3 жирних поліненасичених кислот. Потрапляючи в організм, вони сприяють виробленню гормонів, що викликають збудження. Збагачений селеном тунець викликає збільшення кількості якісної сперми.

Суші від нашого ресторану Арасака мають неймовірно тонкий і приголомшливий смак. Готуються вони тільки зі свіжих продуктів. Ми доставляємо суші по різних районах, зокрема працюємо і по Дарницькому району Києва.