Сім'я

Де замовити суші сет в Чернівцях з безкоштовною доставкою – огляд закладів

Роли – це одна з улюблених страв багатьох. Раніше вони вважалися чимось незвичним, проте зараз замовити їх може практично кожен. Нарешті суші стали доступнішими, плюс люди дізналися, як їх правильно їсти. Якщо ви ніколи ще не куштували роли, то точно слід розпочати з класики. У цьому огляді ви також зможете знайти місця, де є можливість замовити суші сет в Чернівцях, не переплачувати за нього та відчути абсолютно новий смак, який ви ще ніколи не знаходили. Перелічені, як бюджетні, так і преміальні заклади, щоб кожен мав змогу знайти те, що більше йому підходить та подобається за встановленою ціною.

sushi_master

«Суші Мастер»

Це доволі популярний онлайн-ресторан. Він спеціалізується одразу на японському та паназіатському напрямку. Гарантована висока якість всіх приготованих страв, оскільки їх створюють найкращі спеціалісти, які готують роли роками та точно знають про всі тонкощі, традиції. Ви можете замовити в цьому закладі, як окрему порцію, так і суші сет. Вони бувають маленькими, середніми, великими. Знайдеться варіант для компанії від 2 до 7, тож кожен точно зможе спробувати роли та потім визнати свого фаворита. Якщо бажаєте детально ознайомитися зі всіма доступними для замовлення суші сетами, то краще відкрити офіційний сайт. Там ви побачите класичні, сезонні пропозиції, а також дуже вигідні знижки.

Переваги онлайн-ресторану «Суші Мастер»:

·       висока якість;

·       широкий асортимент;

·       доступні ціни;

·       безкоштовна доставка.

Додатково кожен з клієнтів закладу має змогу брати участь у вікторинах. Це ідеальний варіант, якщо ви добре знаєте японську, паназіатську культуру, розбираєтесь у стравах. Необхідно просто розгорнуто відповісти на декілька запитань або пройти тестування. Якщо всі відповіді будуть вірними, то ви перемогли та можна буде отримати подарунок. Зазвичай це приємна знижка або безкоштовна порція ролів.

«Орігамі»

Це досить відомий заклад, який вже декілька років працює у Чернівцях. Там ви можете замовити китайські, паназіатські, японські страви високої якості. В меню є, як традиційні, так і оригінальні варіанти. Слід зазначити, що суші сети, створені за унікальною рецептурою, коштуватимуть трохи дорожче. Якщо бажаєте хоч якось заощадити, то тоді слід зробити замовлення у щасливі години. Вони проходять з 13 до 16 кожної середи. Тоді клієнти отримують знижку на весь чек у розмірі 40%.

Maysternya Sushi

Цей заклад розпочав роботу нещодавно. Там ви можете замовити суші, роли, середні та великі сети. Зараз кожен клієнт отримує безкоштовну доставку, додаткову знижку у розмірі 20% на будь-який чек.

«Суши Wok»

Доволі відома бюджетна мережа. Вона спеціалізується на японських, паназіатських стравах, відрізняється високою якістю. Там можна замовити вок, суші, сети ролів. Є навіть декілька позицій, які було розроблено спеціально для веганів та вегетаріанців. Гарантована висока якість. Можна забрати замовлення самостійно або обрати доставку за вказаною адресою.