Дитяча кімната

Як правильно обрати дитяче ліжко?

Вибір дитячого ліжка — вкрай відповідальне завдання для батьків, так як сучасна дитяча ліжко повинне відповідати багатьом критеріям якості, серед яких екологічна чистота, функціональність та візуальна привабливість для самої дитини. Сучасні виробники намагаються закласти в дитячих ліжечках якомога більше основ для здорового і коректного розвитку дитини. Кращим матеріалом для ліжка традиційно вважається натуральне дерево, адже воно володіє всіма тими якостями, які так потрібні дитині під час розвитку — міцність, надійність, естетичний зовнішній вигляд і функціональність. Крім того, натуральне дерево, навіть оброблене спеціальними лаками і фарбами, є найбільш екологічно чистим матеріалом з доступних на сучасному ринку, так що саме для дитячих меблів підходить найкраще.

lizhechko

Найважливіший аспект — стійкість ліжка. Дитяче ліжко має бути максимально надійно закріплене на підлозі, адже маленькі діти іноді дуже активні навіть у найніжнішому віці, тому ліжко повинно витримувати всі забаганки дитини щодо активного образу життя в оточенні дитячих іграшок та бортиків першого ліжка.

Більшість популярних моделей ліжок-колисок і качалок стають не потрібні вже до 2-3 місяців, так що якщо ви вибираєте ліжко для новонародженого, уважно зважте всі за і проти. Іноді краще, як і у випадку з одягом, купувати для дитини ліжко на виріст, але і нехтувати можливістю подарувати дитині комфортні та максимально зручні перші дні життя вдома не варто.

Глибина ліжка теж не повинна бути дуже велика, адже це дуже незручно. Мінімальна висота бортиків ліжка — 60 сантиметрів, в такому випадку, дитина середнього зростання не випаде з неї відразу ж, як навчиться стояти на ногах. Багато сучасних моделей ліжок мають функцію регулювання висоти бортів, що буде дуже корисно в плані універсальності в міру дорослішання дитини.

lizhechko_-_2

Найзручніше і надійне днище ліжка у моделей з ламелями. Подібна конструкція відрізняється уникальними ортопедичними властивостями і дозволяє підтримувати не зміцнілу ще спину дитини в правильному положенні навіть під час найглибших і райдужних снів. Крім того, завдяки певному відстані між підтримують ламелями, можна досягти унікального рівня циркуляціі повітря — матрац буде дихати, через що ліжко вашої дитини завжди буде свіжою і приємною для чуйного сну. Дуже зручним і багатофункціональним є варіант з висувними ящиками, де можна зберігати всі речі вашого чада.

Найкращі, найяскравіші та найзручніші меблі можна знайти за посиланням — дитячі ліжка на будь-який смак вже чекають своїх покупців.