Вагітність і пологи

Стартовий набір: які речі знадобляться малюку в перший рік життя

maluk-1

Народження дитини – це, безумовно, велика подія, до якої майбутні батьки готуються протягом усієї вагітності. Це стосується різних аспектів, починаючи з вивчення інформації стосовно догляду за немовлям та закінчуючи збиранням сумки для пологового будинку. Для того щоб полегшити це завдання, ми підготували добірку речей, які необхідно придбати малюкові в перший рік його життя.

В очікуванні пологів

Насамперед заведіть щоденник, куди ви зможете записати всі справи, пов’язані з підготовкою до цього важливого дня. До того ж в інтернеті є безліч мобільних застосунків для вагітних, які стануть гарною альтернативою паперовому варіанту. Окрім нотаток, там можна знайти різноманітні поради, зокрема стосовно списку особистих речей мами для пологового будинку.

Що стосується набору для дитини, то він повинен містити такі предмети:

  • Підгузки з поміткою newborn із розрахунком 5 штук на добу. Візьміть упаковку не більше ніж на 22 шт. для проби, оскільки вони можуть не підійти.
  • Комбінезони-чоловічки – 6 шт. (така форма одягу буде максимально зручною для чада), шкарпеточки, шапочка та пелюшки. Не забудьте гарно випрати та випрасувати білизну.
  • Засоби гігієни: спеціальний гель для миття, присипка під підгузок, стерильна вата, вологі серветки.
  • Електронний термометр і манікюрний набір для новонароджених.
  • Речі на виписку: конверт та теплий одяг (якщо холодний сезон).
maluk-2

Також ви можете придбати товари для пологового будинку у спеціальному готовому наборі. Завдяки цьому зручному варіанту не потрібно буде шукати все необхідне окремо, що зекономить ваш час та сили.

. . .

. . .

Малюк уже вдома!

Розраховуємо на те, що ви потурбувалися про облаштування спального місця дитини, вибрали коляску та ванночку, тому одразу перейдемо до дрібніших покупок.

Найперше це підгузки. Оскільки ви вже визначилися з відповідним розміром та типом, то можна обирати великі упаковки, щоб не бігати до магазину зайвий раз. Також запасіться різноманітним одягом для малюка: сорочечками, повзунками, боді та костюмами для прогулянок. Купуйте речі на один-два розміри більше – немовля дуже швидко виросте з них.

До вже перелічених засобів гігієни слід додати гребінець, газовідвідну трубку, маленьку спринцівку і дитячий крем. До речі, для купання чада знадобиться водний термометр, а після закінчення процедур – пелюшка з капюшоном.

Серед побутових предметів приділіть особливу увагу посуду, важливо, щоб він був зроблений із нешкідливих матеріалів. Те саме стосується і харчування для дітей: обираючи суміші, перевіряйте їхній склад та строк придатності. Піклуйтеся про здоров’я та гарний настрій вашого малюка!