Вагітність і пологи

10 причин полюбити свою вагітність

10_prichin_polyubiti_svoyu_vagitnist

Всі довкола говорять лише проте, що не може бути більшого щастя за вагітність. Але після візиту до лікаря у вас зовсім інші почуття, і зовсім не радості. В голові одні лише сумніви та ще й трохи страху. Вас таки лякають думки про те, що в комфортному сімейному гніздечку скоро з’явиться третє зовсім маленьке пташеня. Ви боїтеся змін у вашому тілі, прийдеться на кілька років забути про роботу, кар’єру…

Не хвилюйтеся! Це нормально! Такі відчуття та страхи притаманні на початку вагітності 60% жінок. Сьогодні Все для дітей (DityInfo.com) розповість вам про 10 причин полюбити свою вагітність, ці унікальні 40 тижнів.

10 причин полюбити свою вагітність: споглядання дива

Багато жінок розуміють, що чекають дитину ще до офіційного підтвердження факту вагітності – чомусь раптом, в одну мить все змінюється, трансформується відчуття себе і всього, що відбувається всередині і зовні власного тіла. І з кожним днем відчуття причетності до справжнього дива стає сильнішим і сильнішим. Стежити за тим, як в середині зароджується і визріває житття, як воно подає знаки, спілкується, розвивається, поки ви живете звичайним життям: ходите в магазин за продуктами або сидите в кафе з подругами, – це справжнє диво, яке іноді буває всього лише раз в житті.

10_prichin_polyubiti_svoyu_vagitnist2

10 причин полюбити свою вагітність: відсутність менструації

А тепер давайте спустимося з небес на землю і зізнаємося собі, що одним з головних плюсів виношування дитини є відсутність місячних. Справжнє свято, відпустка тривалістю майже в рік (а потім ще годування грудьми і лактаційна аменорея), можливість забути про цей стан, коли все дратує, хочеться з’їсти відро картоплі і забратися під ковдру до кінця життя.

10 причин полюбити свою вагітність: можливість дізнатися багато нового

Якщо відвідувати курси для вагітних, нова інформація хлине на вас, немов весняна відлига – дзвінко, радісно, а іноді і бентежно. Втім, можна і нікуди не ходити, а просто дізнаватися все самостійно, впродовж вагітності читаючи книги про пологи, догляд за малюком, про психологію маленьких дітей. Ну а крім того, в декреті з’являється вільний час на те, щоб нарешті прочитати ту саму купу книжок, яка вже дуже виросла і чекає вже кілька років, переглянути купу нових і старих фільмів, зайнятися улюбленими справами …

10_prichin_polyubiti_svoyu_vagitnist3

10 причин полюбити свою вагітність: відчуття єдності з дитиною

Це дивне почуття, доступне лише майбутнім мамам: це начебто ти все ще ти, але вже трохи не ти, з тобою хтось є – причаївся і чекає. І ти можеш залишитися в кімнаті одна, але не будеш при цьому самотньою. Малюк завжди поруч, хоча ви ще не знайомі, не бачили один одного, нічого толком одне про одного не знаєте. Але любов вже зріє і росте, як і живіт, який збільшується непомітно, але невпинно.

10 причин полюбити свою вагітність: турбота навколишніх

В першу вагітність всі цікавляться, як у вас справи, як ви себе почуваєте, чи не важко, чи не принести вам морозива або букет квітів. Іноді це втомлює, але зрозумійте – зараз буквально всі ваші капризи легалізовані. Ну і крім того, під час вагітності встановлюється особливий, якийсь новий зв’язок з чоловіком, майбутнім батьком, людиною, з якою ви разом створили цього малюка.

10 причин полюбити свою вагітність: смачна їжа

Як ми всі знаємо, раціон вагітних повинен бути одночасно різноманітним, корисним і поживним. Але часто ми робимо вибір виключно в бік останнього, замість хрусткого дзвінкого зеленого салату, ми поїдаємо тортики, морозиво або курку-гриль замість парової риби. Ну і що! Сьогодні трошки копченої ковбаси з зефіром, але вже завтра точно яблука з кефіром.

10_prichin_polyubiti_svoyu_vagitnist5

10 причин полюбити свою вагітність: краса

Більшості жінок вагітність пасує, робить їх не тільки милими, а й направду красивими, адже гормони змушують нашу шкіру буквально сяяти, волосся стає густішим, нігті – міцнішими.

10 причин полюбити свою вагітність: сон

Вагітність часто супроводжується сонливістю, але для багатьох любительок подрімати годинку-другу посеред дня (а вже в декреті це «посеред дня» може починатися хоч о дев’ятій ранку, хоч о шостій вечора) це справжня радість.

10_prichin_polyubiti_svoyu_vagitnist4

10 причин полюбити свою вагітність: шопінг

Вагітний шопінг надзвичайно цікавий: під час походу по магазинах можна не тільки дізнатися про існування трусів-стрінгів для майбутніх мам, а й отримати найрізноманітніші привілеї – типу пробників, які нікому просто так не покладені, проходу в кабінку для примірки без черги, можливості купувати безрозмірні речі і виглядати в них класно, цукерочок або тістечок, як компліментів від кухарів в кафе, куди ви вирішили заскочити тільки для того, щоб відвідати туалет. Ну і не варто забувати про особливе задоволення купувати речі для малюка, не відволікаючись на нього самого.

10 причин полюбити свою вагітність: відчуття майбутнього

Під час вагітності загострюється сприйняття себе в потоці людей, з’являється чітке відчуття самовизначення, відчуття того, що попереду. Як не крути, ви вже не просто собі людина, а майбутня мама, та, що виношує представника майбутнього покоління.

Насолоджуйтеся своєю вагітністю і будьте щасливі!