Математика – цариця наук. Серед усіх галузей знань вона вважається самою універсальною. Математика розвиває мислення, уважність і наполегливість, тренує пам'ять. Вивчаючи цю дисципліну з дошкільного віку, дитина вчиться проводити аналіз і систематизувати дані, міркувати і робити висновки. Зацікавити малюка арифметичними задачами і обчисленнями можна за допомогою настільних математичних ігор. Вони допомагають розвинути такі математичні навички, як логіка, геометрична комбінаторика, креслення.
Ігри для дошкільнят – це не просто вид розваг, а серйозна трудова і творча діяльність. Вони не лише формують математичні здібності, але і позитивно впливають на особистість дитини в цілому. За допомогою ігор зменшується рівень стресу від навчання, з'являється зацікавленість до дисципліни, покращуються соціальні навички, необхідні для роботи в команді. До простих і зрозумілих ігор, який підійдуть для зайняття будинку, відносяться:
Нерідко у дітей бувають проблеми зі вступом до школи через недостатню підготовку. В силу своєї зайнятості батьки не можуть приділяти багато часу заняттям з дитиною і сподіваються на те, що вона зможе самостійно освоїти дисципліну. При прийомі до школи важливо володіти базовими знаннями математики, щоб здати елементарні тести на її розуміння. Деякі батьки наймають репетиторів молодших класів або обирають онлайн-курси BukiSchool. Проте якщо підкріплювати знання в іграх, дитина зможе швидше досягти успіхів. В ігровій формі діти отримують будь-які знання швидко, вільно і з цікавістю. Крім того, репетитори та викладачі на курсах широко використовують подібні методики навчання.
Не обурюйтеся й не лайте дитину за кожну помилку, а поставтесь до неї з розумінням. Осуд і очікування високих результатів призводять до розвитку математичної тривожності. У такому стані діти негативно реагують на ситуації, які пов'язані з числами та обчисленнями. Вони не можуть вирішувати завдання, оскільки сконцентровані на переживаннях. Важливо, щоб математика у дитини була пов'язана тільки з позитивними емоціями.
Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!
➡ Приват 4149629353047269
➡ Monobank: 4441114410047144
➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com
➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc
Дякуємо!