Ідеї для дитячого дозвілля, Розвиток дітей

Вибираємо конструктори в магазинах іграшок

89unnamed123

Дитячий конструктор – це один з тих подарунків, які користуються неймовірною популярністю. Купити його можна в спеціалізованих магазинах іграшок. Тим більше, що вибір зараз неймовірно широкий. Та й самі магазини іграшок роблять все для того щоб догодити клієнту.

Як вибрати

Разом з величезним асортиментом, приготуйтеся і до того, що до перевірки якості продукції доведеться підійти більш відповідально. Якщо в магазині іграшок ви хочете купити по-справжньому безпечний і цікавий подарунок, варто враховувати кілька важливих правил.

По-перше, необхідно звернути увагу на матеріал. Як правило, конструктори виготовляють з:

  • Дерева.
  • Пластмаси.
  • Заліза.
  • Магнітів.

Найбільш безпечні – природні матеріали. Вони не викликають алергії або іншої побічної дії. Не менш важливий фактор – якість обробки виробу. Гладке шліфування, відсутність неприємного або занадто різкого запаху, гострих елементів говорять про сумлінність виробника, що поставляє свій товар у магазин іграшок.

Щоб набір не втратив свою цінність і відповідав очікуваним від нього якостям, обов’язково уважно поставтеся до кріплень. Батьки часто нівелюють значення колірної гами обраного подарунка. Втім, фахівці кажуть, що краще залишити в стороні їдкі і неприродні відтінки. Адже вони можуть негативно вплинути на самопочуття та психологічний стан малюка. Здійснюючи покупку, обов’язково уточніть для себе такий критерій, як варіативність. Чим більше різних споруд ви можете зібрати з наданого набору елементів – тим краще, приклади можна подивитись тут. Адже такий підхід розвиває уяву і фантазію дитини, демонструє йому безмежність власних можливостей.

Орієнтуйтеся на вік

Одна з головних вимог до конструктора, який ви збираєтеся купити в магазині іграшок – відповідність віку дитини. Якщо виріб буде занадто складним для певного періоду розвитку, то він назавжди відіб’є бажання до розвитку і вдосконалення своїх навичок. Адже діти звикли мати справу тільки з тим, що викликає у них інтерес. Наприклад, якщо подарунок з величезною кількістю деталей ви подаруєте 3-х річного хлопчика, то він напевно не буде ним гратися. Зовсім інша справа – молодший школяр. Він-то вже в лічені хвилини впорається з непростим завданням. Тим більше, якщо батьки допоможуть.