Все для дітей вже публікував кілька рецептів знаменитого італійського десерту – панакота, але ця гарбузова панакота вирізняється з поміж усіх тонким смаком та ароматом.
Гарбузові десерти дуже корисні, як і інші страви з гарбуза. Так як ми з вами готуємо саме десерт, то підкреслимо його корисність і в цьому плані. Гарбуз солодких сортів можна готувати в поєднанні з різними продуктами. Сьогодні це панакота на вершках і желатині. Вийде дуже смачний десерт, до того ж низькокалорійний! Можна поєднувати в десерті молоко і вершки, або ж взяти одне молоко, в тому числі і знежирене. До складу цього десерту входить не лише гарбуз, а ще й апельсинова цедра і спеції: мускатний горіх, ванілін і кориця. Це дозволяє так збагатити нейтральний смак і аромат гарбуза, що в готовій страві він практично не відчувається. Ідеальний варіант для тих маленьких ласунів, які не дуже полюбляють цей корисний овоч.
Таку панакоту можна приготувати звечора і використовувати в якості корисного вітамінного сніданку для дітей.
. . . . . .
Рецепт приготування гарбузової панакоти
- гарбуз – 500 г.
- кориця – 1 ч.л.
- цедра апельсину – 1 ч.л.
- горіх мускатний – ¼ ч.л.
- ванілін – 1 г.
- цукрова пудра – 60 г.
- желатин – 20 г.
- вершки (10%) – 200 мл.
- молоко – 120 мл.
Підписуйтесь на наш YouTube-канал Дітиінфо – все для дітей.
Желатин замочуємо для набухання. Відварюємо гарбуз (в пароварці, в духовці, в мультиварці, на плиті), збиваємо його в пюре. Беремо вершки і молоко, нагріваємо (найкраще на водяній бані). Додаємо цукрову пудру, спеції (кориця, мускатний горіх, ваніль, цедру апельсину), додаємо набряклий желатин і ще трішки прогріваємо до повного розчинення желатину.
Додаємо до молочно-вершкової суміші гарбузове пюре, перемішуємо. Розливаємо десерт по формах і в холодне місце на 2-3 години.
. . .
Коли наша панакота повністю застигла, опускаємо форму в гарячу воду на кілька секунд та перевертаємо на тарілку, панакота з легкістю виходить.
Смачного!