На сьогоднішній день полиці магазинів переповнені різноманітними сирами. Але чи можемо ми бути впевненими в їх якості виробництва та зберігання? І все частіше ми задумуємося чи можна давати такий сир дітям.
Пропонуємо вам приготувати сир в домашніх умовах. І щоразу добавляючи такий сир в салат чи у пасту, а чи просто відрізаючи шматочок дітям (а може і дорослим), ви вже не будете хвилюватися за їхнє здоров’я. Адже ви знаєте, що входить до складу сиру і як він зберігається у вашому холодильнику.
Ще один плюс домашніх сирів – вони, зазвичай, виходять смачнішими ніж куплені.
. . . . . .Щоб вийшов хороший сир, сир повинен бути сухий.
Сир викладаємо в молоко, нагріваємо до кипіння і варимо 7-10 хвилин, періодично помішуючи. Якщо сир був не жирний і сухий, то він відразу почне злегка плавитися і трохи тягнутися.
Готову масу відкидаємо на друшляк, застелений марлею. Даємо стекти рідині. На дотик маса буде схожа на м'який липучий пластилін. З такого вареного сиру рідина стікає 2-3 хвилини. Щоб процес прискорити, можна масу віджати руками.
В окремий посуд з товстим дном, але не емальований, кладемо нашу пластиліноподібну масу, яйця, масло, сіль, соду і все ретельно перемішуємо руками. Ставимо цю суміш на вогонь і, постійно помішуючи, плавимо. При розплавленні маса почне тягнутися. Таким чином (не перестаючи мішати), добре проварюємо цю суміш близько 5-7 хвилин. Коли маса почне відставати від стінок посуду - сир готовий.
Перекладаємо сирну масу у глибоку тарілку (чи в будь-яку іншу форму), накриваємо харчовою плівкою, щоб зверху не утворювалася скоринка, і ставимо сир на холод для охолодження.
Сир готовий. Смачного!
Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!
➡ Приват 4149629353047269
➡ Monobank: 4441114410047144
➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com
➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc
Дякуємо!