Дитяче харчування

Лайфхаки для використання блендера

Якщо ви любитель смачних та корисних смузі, то цей універсальний пристрій точно повинен бути на вашій кухні! Легке приготування супів-пюре, нарізання овочів, подрібнення насіння, змішування смузі, дроблення льоду тощо – з цією роботою якнайкраще справляється блендер. Щоб ви могли використовувати ваш блендер максимально (а вибрати завжди можна отут – https://comfy.ua/ua/vinnitsa/blender/), ми підготували для вас найкращі лайфхаки, які вам допоможуть.

Основні переваги використання блендера:

  • Блендери дозволяють швидко і легко готувати різні страви, тим самим економлять ваш час;
  • Вони прості у використанні, навіть для людей з невеликим досвідом у куховарінні; 
  • Цей кухонний пристрій подрібнює ідеально продукти, зберігаючи усі поживні речовини;
  • Блендери можна використовувати для приготування їжі для людей з різними потребами, такими як вегетаріанці, вегани, люди з непереносимістю їжі та люди з проблемами травлення тощо;
  • Більшість блендерів легко очищати, що робить їх зручними у використанні.

Обирайте правильні інгредієнти

Як ми писали вище, що блендер чудово підходить для приготування різноманітних смузі та пюре. Якщо ви хочете у ньому збити фрукти або овочі, ми радимо обирати стиглі плоди, адже вони додадуть вашій страві кращого смаку. Якщо ж ви вирішили додати заморожені овочі або фрукти, попередньо їх рекомендується розморозити. Не забувайте додавати рідини, такі як молоко, вода або сік, щоб отримати бажану консистенцію. Також додавання льоду може зробити ваші напої більш холодними та густими, що ідеально підходить для спекотного літа.

Маленька хитрість: додайте трохи йогурту або морозива до вашого смузі, щоб зробити його більш густим і вершковим.

Правильно завантажуйте продукти у свій блендер

У блендер спочатку додаються рідини, саме це допоможе інгредієнтам краще перемішатися. Після цього додаються м’які продукти (фрукти, овочі, зелень). В кінці додаються тверді продукти (горіхи, лід). Важливо не переповнювати блендер і залишати завжди трохи вільного місця, щоб всі продукти гарно перемішалися. 

Регулюйте правильну швидкість блендера

Рекомендовано починати із низької швидкості, а потім поступово збільшувати її. Якщо ви відразу увімкнете високу швидкість ваші інгредієнти не подрібняться належним чином.

Змішуйте гарячі рідини безпечно 

При змішуванні гарячих рідин, наприклад, супів чи соусів, при високих температурах може виникнути ризик отримати опік від крапель, які можуть попасти вам на шкіру. Щоб безпечно і без проблем змішати гарячі рідини, рекомендується спочатку охолодити їх до температури нижче 80 °C. Перед змішуванням гарячих рідин впевніться, що посудина блендера витримає високу температуру, і не вкриється термічними тріщинами.

Очищайте блендер одразу після використання

Це допоможе запобігти затвердінню залишків їжі на його стінках. Для очищення блендера налийте в нього трохи теплої води та дві краплі мийного засобу й увімкніть його на кілька секунд. Згодом вилийте брудну воду та ще раз промийте блендер вже чистою водою.

Не бійтеся експериментувати!

Блендер – універсальний кухонний пристрій (а їх є чимало – https://comfy.ua/ua/) і його можна використовувати не тільки для приготування смузі та коктейлів. Ви можете спробувати приготувати неповторного смаку соус до улюблених страв, корисний хумус або смачне морозиво для всієї родини. Не бійтеся експериментувати з різними продуктами та рецептами, адже блендер — це чудовий інструмент для створення нових та цікавих страв.