Здоров'я дитини

Безпечне прослуховування: 5 причин подарувати дитині навушники eKids

1547734054

Звичайно, вдома перед монітором персонального комп’ютера чи ноутбука дуже легко насолоджуватися улюбленими мультиками чи іграми. А що робити, наприклад, у дорозі? Як слухати пісні чи переглядати відеоролики, не заважаючи оточуючим?

У таких випадках на допомогу приходять навушники. Звичайно, краще віддавати перевагу саме дитячим моделям. Чому? Читайте далі.

Переваги навушників eKids
Замовити навушники eKids для свого чада можна на moyo.ua. Чому варто зупинити свій вибір на розробках саме цього бренду?

  1. Привабливий та яскравий дизайн. Важливо, щоб зовнішній вигляд подарованого гаджета приносив дитині задоволення та викликав приємні асоціації. Саме тому компанія eKids прикладає максимум зусиль, щоб зробити навушники власного виробництва максимально стильними та оригінальними. Яскраві кольори, принти з улюбленими мультгероями, оригінальні форм-фактори – eKids точно знає, чим «підкупити» малюка.
  2. Безпечне прослуховування. Дитячі навушники – це не просто вдалий маркетинговий хід або розрекламоване поняття, яке насправді не має раціонального підґрунтя. Навушники для дітей дійсно адаптовані для маленьких слухачів, тому суттєво відрізняються від так званих «дорослих» моделей максимальним допустимим рівнем гучності, формою та розмірами.
  3. Висока якість. Розробки компанії eKids відрізняються високим рівнем надійності та довговічності. Їхній корпус, зазвичай, виготовляють із міцного екологічного пластика, захищеного від різноманітних пошкоджень механічного характеру.
  4. Широкий асортимент і універсальність модельного ряду. Серед продуктів eKids представлені навушники для хлопчиків, для дівчаток, а також універсальні моделі, які однаково підходять для маленьких представників та представниць обох статей. Обрати дійсно є з чого – асортимент регулярно поповнюється цікавими та функціональними новинками.
  5. Адекватні ціни. eKids пропонує увазі споживачів навушники із різних цінових категорій – модельний ряд складається з бюджетних найпростіших, функціональних середніх та «потужних» дорогих моделей. Отже, кожен може знайти варіант собі до смаку за доступною (на власний погляд) ціною.

Навушники eKids – чудова можливість потішити дитину оригінальним і, найголовніше, максимально корисним та функціональним подарунком, який багато років буде приносити їй задоволення.