Виховання дітей

Як привчити дітей до корисного харчування

Поради, що змусять ваших дітлахів полюбити овочі та супи

privchiti-do-zdorovoi-izhi-0

Я поважаю твою думку

Якщо малюк категорично не хоче їсти продукт або страву, запропонуйте йому вибір з кількох варіантів. Так у нього не виникне бажання компенсувати “домашні тортури” хот догом, що продається в 100 метрах від дому.

Наївся – молодець

Якщо дитина вже сита, не потрібно змушувати її доїдати порцію. Це може призвести до того, що в майбутньому вона їстиме більше, ніж потрібно і страждатиме від ожиріння.

Ти не зможеш зїсти фаст-фуд, якщо його немає в холодильнику

Не приносьте додому небажані для дитини продукти. Так ви зможете контролювати режим харчування бодай у стінах дому. До того ж це дозволить вам уникнути заборон та конфліктів.

privchiti-do-zdorovoi-izhi-2

Корисна їжа – це цікаво

Залучіть дитину до кулінарного процесу. Розкажіть йому, звідки беруться овочі та яку користь вони приносять. Їжа здаватиметься малюку смачнішою, якщо він сам прикладеться до її приготування.

Давай трошки змінимо твоє харчування…

Шкідливі інгредієнти слід заміняти корисними. Замість цукру – свіжі ягоди, замість батону – цільнозерновий хліб, замість соняшникової олії – оливкова… Любу страву можна перетворити у корисну без втрати смаку. Головне – проявити фантазію…

Позитивні асоціації

Перетворіть прийом їжі у маленьке свято. Збирайте за столом всю сім’ю, обговорюйте новини, підтримуйте гарний настрій. В такій атмосфері хорошим здається все. Включно зі здоровою їжею.

privchiti-do-zdorovoi-izhi-3

Роби як я

Дитина не захоче харчуватися здорово, якщо бачитиме як батьки наминають бургери та п’ють колу. Виступаєте за здорове харчування? Тоді будьте послідовними…