Розвиток дітей

Англійська для підлітків. Чому варто обрати Helen Doron English

helen-doron-dity

Сьогодні основна маса учнів – це діти покоління Z, що суттєво відрізняється від усіх попередніх поколінь. Це люди з повністю новим типом сприйняття світу, мобільні, комунікабельні, технологічні, учні – візуали, що мають надзвичайно короткий період концентрації. Тож зацікавити їх та донести потрібну інформацію досить непросто, але можливо. Експерти компанії Helen Doron English врахували ці відмінності та створили особливу методику, що розрахована на сучасних підлітків.

10 переваг методики Helen Doron:

 1. Особлива увага надається розвитку саме розмовних навичок, володіння якими є надзвичайно важливим та корисним у сучасному світі. При цьому правила та граматика, звичайно, також вивчаються, але без монотонного повторення.
 2. На заняттях використовуються автентичні пісні, розроблені спеціально для вивчення конкретної лексики.
 3. Усі студенти Helen Doron English отримують доступ до TeenBuzz порталу, а також до радіостанції, де мають можливість почути найпопулярніші англомовні пісні та цікаві інтерв’ю як студентів, так і експертів компанії.
 4. Студенти отримують можливість разом із своєю групою дати інтерв’ю ведучим з Великобританії та обрати пісню, яка буде звучати в ефірі.

  Також доступним стає чат TeenBuzz – місце, де щодня спілкуються мільйони підлітків з усіх куточків світу

 5. Компанія Helen Doron English розробила власні навчальні матеріали, по котрим учні займаються на заняттях. Це яскраві, сучасні підручники, наповнені цікавими статтями, історіями, активностями, правилами та веселими завданнями
 6. Кожний урок – це нові ігри, змагання, квести та вікторини із застосуванням найсучасніших технологій.
 7. На курсах Helen Doron для підлітків, учні мають змогу підготуватися до ЗНО та навчитися правильно та відповідно до стандартів писати есе, формальні та неформальні листи та інші види письмових робіт, застосовуючи метод майнд-меппінгу, який допомагає впорядкувати думки та ідеї.
 8. Студенти Helen Doron не лише вивчають англійську, але і залучаються до волонтерських проектів та створюють власні (Young Heroes).
 9. Курси Helen Doron гарантують результат та відповідають загально європейським стандартам оцінювання володіння англійською мовою (рівні від А2 до В2)

. . .

. . .