Розвиток дітей

Цікаві факти про сучасних підлітків

Наталка

cikavi_fakti_pro_suchasnih_pidlitkiv

Підлітки дійсно не завжди адекватні, але це проблема віку, гормонів і поганого виховання дорослих. Правда, нове покоління дійсно сильно відрізняється від попереднього. І особливо це помітно, якщо подивитися на нинішніх школярів: старшокласників, які вже не сприймаються як нерозумні діти. І для яких все нове – зовсім не нове, а буденне.

Отже, ми зібрали для вас цікаві факти, які можуть дещо розповісти про сучасних підлітків, для яких інтернет, гаджети, комп’ютери і смартфони не дивовижні винаходи XXI століття, а те, що з’явилося ще до їхнього народження.

pidlitok_z_telefonom

Цікаві факти про сучасних підлітків: ніяких записок

Якщо ви починаєте несвідомо посміхатися, коли згадуєте, як у школі на уроці передавали написані на клаптику папірця образи своєму другові, що сидів в іншому кінці класу – ваше «старіння» вже почалося. Сучасні школярі записок не пишуть. У них для цього є Snapchat, WhatsApp і так далі.

Цікаві факти про сучасних підлітків: гаджети відволікають, але не сильно

Користуватися смартфонами і планшетами в багатьох школах не можна. Але там, де це дозволено, серйозних проблем з навчанням не спостерігається. Звичайно, якщо весь час на уроці замість навчання проводити в соціальних мережах, мало що запам’ятаєш. Але насправді більшість школярів на уроках все-таки слухають учителя, а в смартфон заглядають тільки на перерві.

Цікаві факти про сучасних підлітків: нічого особливого

Підлітки не можуть виділити якісь специфічні для них самих речі. Раніше кожен тінейджер міг легко сказати, що він з друзями слухає групу «Психея», і це їх якось виділяє серед інших. Зараз, коли виділитися стало неймовірно складно, і все подано в такому достатку, що навіть спробувати не встигаєш, підлітки перестали асоціювати себе з якимсь явищем, музичною групою або субкультурою. Хоча, можливо, подорослішавши і відчувши ностальгію, нинішні підлітки зможуть відповісти на запитання, які у них були примхи.

hippi

Цікаві факти про сучасних підлітків: стиль хіппі знову в моді

Звичайно, підліткова мода – явище регіональне. У різних країнах підлітки одягаються нехай і схоже, але все-таки по-різному. Втім, деякі загальні тенденції виділити можна. Наприклад, в моді татуювання, пірсинг і одяг в стилі хіппі.

Цікаві факти про сучасних підлітків: жаргон – це не круто

Чомусь вважається, що вживання жаргону або «мови падонків» – це круто. Насправді ні. Підлітки, якщо і використовують його, то роблять це в іронічній манері.

Цікаві факти про сучасних підлітків: Брітні Спірс стара

У 90-ті Брітні була суперзіркою. Причому головною її фішкою була молодість. Нинішні підлітки, якщо щось і чули про Брітні, то вже не пам’ятають що. Для них вона просто «бабуся», як Софія Ротару для вас.

muzika_vsyudi

Цікаві факти про сучасних підлітків: музика всюди

Підлітки постійно слухають музику, навіть частіше, ніж дивляться телевізор. Музика скрізь. Причому якихось специфічних музичних уподобань у підлітків не складається, вони слухають все підряд. Адже коли такий великий вибір, навіщо себе обмежувати?

Цікаві факти про підлітків: підлітки хочуть, щоб їх сприймали серйозно

Підлітки хочуть подорослішати. Це було і буде завжди. Може здатися, що сучасні тінейджери стали дурнішими, злішими, безпомічнішими. Насправді це не так, просто зараз підлітки на виду, і про всі їхні промахи, агресії і дурості швидко дізнається весь світ.

pidlitok_v_simi_strategii

Прочитати та зареєструватися на лекцію – зустріч можна тут:

Підліток в сім’ї: стратегії виживання – реєстрація

Підліток в сім’ї: стратегії виживання – подія у Facebook