Рецепти для дітей

Домашній ірис з шоколадом

domashnii_shokoladnii_iris

Все для дітей (Dityinfo.com) пропонує приготувати смачні домашні цукерки – домашній ірис з шоколадом. Рецепт приготування ірисок не складний, а дітям (а може і дорослим ласунам) будуть такі цукерки до вподоби, а ви будете спокійні щодо їх якості, адже готувати їх будемо лише з натуральних компонентів.

. . . . . .

Рецепт приготування домашнього ірису з шоколадом

  • цукор – 100 г.
  • мед – 50 г.
  • масло – 75 г.
  • вершки 20% жирності – 50 г.
  • шоколад – 100 г.

В товстостінну каструлю кладемо масло, цукор, мед, вливаємо вершки. Ставимо каструлю на найменший вогонь, варимо постійно помішуючи. Суміш буде трішки пінитися – це нормально. Головне уважно слідкувати за зміною кольору.

В цей час ставимо на водяну баню чи у мікрохвильовку топитися шоколад.

Хвилин за 20-25 суміш змінить колір на ледь коричневуватий і почне густіти (не забуваємо постійно помішувати), а запах стане карамельним. В цей час додаємо розтоплений шоколад. Добре вимішуємо, та проварюємо суміш ще 5-7 хвилин. Суміш ще трішки загусне.

Далі розливаємо карамельно-шоколадну суміш в формочки для льоду (або спеціальні для цукерок), або в одну велику форму, застелену харчовою плівкою, а потім, коли ірис застигне розріжемо ножем на шматочки.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал Дітиінфо – все для дітей.

При кімнатній температурі даємо злегка охолонути ірису, а потім відправляємо його в холодильник на кілька годин. Після цього його можна розрізати на шматочки необхідної величини.

Ірис виходить дуже ніжний і смачний, злегка тягучий по консистенції. Головна порада – не шкодувати грошей на шоколад хорошої якості, адже від нього і залежить смак. Отриманий запас ірисок потрібно зберігати в холодильнику, його вистачить на кілька днів.

Смачного!