Кава - найпопулярніший в світі напій. Серед всіх продуктів кави займає друге місце в рейтингу популярності. Для батьків - це ароматний напій, а для дітей - цікавий матеріал для творчості. отже, можна поєднати приємне з корисним. Багато умільці використовують різні природні матеріали для створення прекрасних шедеврів своїми руками. Наприклад, з зернової кави може вийти не тільки смачний і ароматний напій, але і оригінальні, цікаві та незвичайні предмети, прикраси або елементи декору для будь-якого інтерьеру, з неї можна зробити виріб на виставку в школу чи садок. Майстер-класи, які описують, як зробити вироби з кавових зерен, досить прості і будуть доступні навіть для початківців.
Темп нашого життя на стільки швидкий, що, часом, не вистачає часу просто зупинитися на мить і насолодитися чимось буденним. Саме тому прагнення людини прикрасити своє житло природними матеріалами - це відповідь на досить агресивне середовище сучасного мегаполісу. Дуже часто ми хочемо створити в своєму будинку атмосферу, яка додасть відчуття захисту і комфорту нашим дітям і нам. Декор житла природними матеріалами здатний оживити будь-який інтер'єр і привнести позитивну енергетику, нагадуючи нам про що-небудь душевний і приємне, особливо тоді, коли виготовлений руками ваших дітей. А може бути щось приємніше, ніж відпочити після важкого робочого дня, школи, за чашкою ароматного напою? Звісно так!
Спробуйте створити з дитиною картину з кавових зерен. Вона буде постійно радувати вас своїм характерним ароматом. Вчені довели, що запах кави здатний послабити симптоми і прояви стресу, також кавовий аромат сприяє виробленню речовин з антиоксидантними властивостями.
З використанням зернової кави можна придумати масу оригінальних речей. Ви можете зробити всілякі декоративні деталі для прикраси домашньої обстановки. це:
Всі ці та багато інших вироби з зерен кави будуть також відмінними подарунками для ваших друзів або близьких, і вже точно порадують кожного любителя і цінителя кави.
Піддайтеся творчому пориву і створіть свій неповторний шедевр.
Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!
➡ Приват 4149629353047269
➡ Monobank: 4441114410047144
➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com
➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc
Дякуємо!