Виховання дітей

Що подарувати на день вчителя: ідеї

ornament-1899065_1920

Привітати вчителя із професійним святом – справа благородна. В останні дні вересня батьківські чати кишать повідомленнями, як би то привітати педагогів. Щоб не бігати тоді, коли подарунок треба на вже, пропонуємо вам запастись гарними ідеями.

Ті часи, коли вчителям дарували сервізи, рушники та постелі – давно у минулому. Тому будемо трохи креативити.

Горнятко

Подарувати горнятко – що може бути простіше. А ви спробуйте замовити оригінальне. Наприклад з написом «Марія Іванівна – найкраща вчителька». Організувати таке нескладно, а виглядає красиво.

Картина

Час настінних картин, як і ваз зрештою, також минув. Проте замовте щось цікавіше. Подумайте про те, щоб на картині зробити маленькі короткі вислови саме про вашого педагога. «Найкраща вчителька», «Найрозумніша хімічка», «Улюблена класна керівниця» тощо. Тут все залежить від вашої вчительки, її якостей та вашої фантазії. Можна також добавити автографи учнів класу.

Подорож

Так чи інакше, а гроші на подарунок збирають майже у всіх класах. Однак можна не розмінюватись на дрібниці і подарувати подорож. Це мое бути як екскурсія Україною, так і закордон. Все залежить від вподобань вчителя та фінансових можливостей класу. Дізнатись, куди хотіла б вчителька поїхати – нескладно. Діти завжди можуть підняти цю тему на перерві начебто просто між собою.

Майстер-клас

Тут все залежить від спецалізації. Чи то хімія, чи то географія, чи то фізика – завжди знайдуться цікаві майстер-класи на відповідну тему. Щоправда, така можливість більше актуальна для мешканців міст. Однак пошукати варто. Вчителі дуже люблять дізнаватись щось нове зі свого предмету.

Прогулянка на конях

Окрім того, що вчителі є, власне, педагогами, вони мають таку властивість як і всі прості смертні – втомлюватись. При чому як фізично, так і морально. Чому б вам не запропонувати вчителю прогулянку на конях. Адже так корисно змінити обстановку і трохи порелаксувати.

Подарунковий сертифікат

Повірте, якщо ваш вчитель працює у школі не перший рік, то різноманітних цяцьок та сувенірів у нього вже предостатьно. Навряд чи він потребує більше. А подарунковий сертифкат дасть можливість обрати щось таке, що йому дійсно потрібне. Тут ви ніколи не прогадаєте. Крім того, зараз дуже легко придбати подібні сертифікати в онлайн-магазинах. Вчителю навіть не доведеться кудись їхати, аби здійснити покупку.

Похід в гори

Проведіть час разом. Адже досі ви мали досвід спількування лише у дуже офіційних умовах. Зі своїми правилами. Натомість спробуйте побути у такоу місці, де вас не відволікатимуть невивчені правила та дзвінки на перерву. Підіть разом у гори чи на пік-нік. Після таких походів, зазвичай, здружується і клас. Ну а вчитель стає справжнімдругом.

Фотосесія

Організуйте фотосесію для цілого класу. Придумайте навіть якусь стилізовану. Вчителі звикли мати дуже серйозні фото із Першого та Останнього дзвоників. Здивуйте їх.

Ексклюзивна авторська вишиванка

Погодьтесь, вчителям вишиванки потрібні часто. Відкриті уроки, виступи, лінійки… Нехай одна із гардеробу нагадує педагогу про ваш клас. Тим паче це річ, що актуальна роками. Вона ніколи не буде зайвою і не стане непотрібною.

Наостанок лише скажемо: запамятайте, педагогу неважливі подарунки, а важлива ваша повага і любов. Все інше – приємні деталі.