Ідеї для дитячої творчості, Розмальовки та поробки для дітей

Фоторамки з природнього матеріалу

7568_ramka1

Маючи безліч природнього матеріалу, можна придумати масу цікавих виробів із них. Особливо в ті миті, коли потрібно швидко зробити поробку в садок чи школу. Враховуючи те, що зараз багата і різнобарвна пора року, то звісно і наша сьогоднішня тема присвячується осінній тематиці. То, про що ж саме сьогодні піде мова? Усі ми любимо фотографії, то будемо виготовляти фоторамки. Саме вони можуть слугувати цікавим дизайнерським рішенням у інтер’єрі і просто милувати око на робочому столі чи комоді. а найголовніше – ця робота дуже подобається дітям!

4791_ramka2

. . . .

Кожна фотографія – явище унікальне, що зберігає в собі частинку якоїсь емоції. Так чому б не оформити такі зображення в унікальні рамки? А найцікавіше те, що для оформлення фоторамки ми можемо використати будь-які підручні матеріали, що маємо вдома. Оригінально і цікаво виглядатимуть рамки з ґудзиків, макаронів, круп та зерен, цими матеріалами полюбляють користуватись діти. Якщо ж дотримуватись осінньої тематики, то фоторамки оздоблені сухим листям, гілочками, каштанами, жолудями, сухоцвітом, осінніми квітами, горобиною – теж будуть неймовірно красивими. Дітям буде не менш цікаво використовувати клаптики тканин, лєнти, мішковину, бісер чи навіть старі коралі!

1659_ramka3
9588_ramka4

Які ж додаткові матеріали нам знадобляться? Нічого складного і надто витрачатись не доведеться. Для оформлення фоторамок вам знадобляться: клей-пістолет, клей ПВА, картон, фанера, кольоровий папір, гуашеві фарби, пензлі ну і звичайно вибрані вами матеріали!

6028_ramka5

Покрокова інструкція для виготовлення фоторамки з природнього матеріалу

Відзначте на аркуші картону, де буде розташовуватися фотографія – прикладіть фото і обведіть його. Намалюйте разом з дитиною форму рамки трохи менше, ніж сама фотографія і виріжте. Отриману «рамку» промажте по краях, залишаючи одну сторону, клеєм ПВА чи використайте клей-пістолет, якщо основа для рамки цупкіша. Підкладіть під низ вирізаного «віконця» лист картону. Притисніть, розгладьте і відправте під прес, наприклад, під стопку книг. Коли заготовка рамки приклеїться, можна зайнятися прикрасою. А тут, ви творіть! допоможіть дитини гпрмонійно розташувати обрані матеріалт для оздоблення, разом їх прикріпіть.

3572_ramka6

. . . . .

Як бачите, створити оригінальну фоторамку цілком під силу навіть початківцям рукодільникам. Такий виріб додасть інтер’єру неповторний шарм і обов’язково затримає на собі погляд гостей. А в якості подарунка подібна фоторамка принесе море радості.

2957_ramka7

. . . .

Обрати конкретну фоторамку для вас не наважилась, адже кожна фотографія унікальна і підпір фоторамки, а відповідно і матеріалу, також справа індивідуальна. Тому пропоную різноманітні варіанти із різноманітних матеріалів. А обирати вам! І не забувайте, що ми не обмежуємось формами і розмірами. Пропоную вибір довірити дитині! Фантазуйте та творіть із задоволенням! Успіхів!

5191_ramka8
3736_ramka9

. . . . .

6299_ramka10

1631_ramka12

. . . .

6971_ramka13
8664_ramka14

. . . . .

2310_ramka15
8711_ramka16

. . . . .

2520_ramka17

. . . . .

3940_ramka18
0954_ram18