Дитяче харчування, Рецепти для дітей

Бланманже сирно-бананове на сніданок для дітей

blamanzhe_sirno-bananove

І знову повертаємось до теми маленьких маминих хитрощів, або як нагодувати наших маленьких нехочунів смачно та корисно для здоров’я. Сирно-бананове бланманже прекрасно підходить для для тих діток, які не люблять сир у чистому вигляді.

Ніжне та ситне бланманже ви зможете запропонувати на сніданок сонькам-школярам, які хочуть довго поспати, а потім не мають часу на сніданок. Адже завдяки ніжній текстурі, що нагадує морозиво сирно-бананове бланманже з’їдається за 5 хвилин.

. . . . .

Отож, рецепт приготування бланманже сирно-бананового

  • Сир – 350 г.
  • Молоко – 100 мл.
  • Сметана – 150 г.
  • Цукор – 50 г.
  • Желатин – 15 г.
  • Фрукти (свіжі або консервовані будь-які, тут банани).

Підписуйтесь на наш YouTube-канал Дітиінфо – все для дітей.

Як і у всіх наших желейних рецептах, починаємо з желатину. Замочуємо желатин в 50 мілілітрах теплого молока і залишаємо до набрякання. Зазвичай на це затрачається близько 15-20 хвилин.

Протираємо сир крізь сито (розтираємо в макітрі, перетираємо в блендері, кухонному комбайні, як вам найзручніше). Після цього ретельно перемішуємо його з цукром-піском і сметаною. Хто любить солодше, можна додати побільше цукру.

. . . . .

Беремо молоко, що залишилося (50 мілілітрів), нагріваємо його, але не кип’ятимо і, потім, вливаємо в нього тоненькою цівкою молоко з набряклим желатином, перемішуємо. Якщо залишилися пластівці желатину, ставимо суміш секунд на 30 в мікрохвильовку на середню потужність (нагріваємо на водяній бані, хто до чого звик). Перемішуємо сир з желатином.

Дрібно ріжемо банани і змішуємо з сирною масою. Можна додавати фрукти чи ягоди, які найбільше любить ваша дитина. Головне, щоб не було дуже багато рідини.

Розкладаємо наше бланманже по формах і ставимо в холодильник приблизно на 3-4 години, до повного застигання. Якщо ви плануєте бланманже на сніданок, готуйте його звечора.

Смачний, корисний і легкий десерт готовий! Смачного!