Дитяча кімната

Опівнічні знижки на сайті інтернет-магазину Панама

dityinfo_com_1_1

Великий розпродаж під назвою Чорна п’ятниця щорічно проводиться в Україні та привертає все більше шанувальників шопінгу. Але не всі готові добути бажаний товар в боротьбі, адже подібні акції досить часто супроводжуються чергами, штовханиною, а часом і конфліктними ситуаціями. Причини не завжди слід шукати у незадовільній організації подібних розпродажів. Чималу роль відіграє і суб’єктивний фактор. Окремі учасники сприймають цю подію, як своєрідний спосіб виплеснути певні негативні емоції. тому Їх азарт, знервованність та підвищена активність розпалюють атмосферу.

Для тих, хто вважає за краще робити покупки в спокійних обставинах, але не бажає відмовитись від участі в великому розпродажі, інтернет-магазин Panama підготував спеціальну пропозицію. Чорна п’ятниця на сайті пройде в ніч з 28 на 29 листопада. Рівно опівночі вас очікують тотальні знижки (до 90% на окремі види товарів), а також подарунки та сюрпризи. Без оформлення додаткових заявок або анкет турботливі батьки зможуть замовити безпосередньо на сайті косметику, меблі, одяг, взуття, головні убори, приналежності для купання або годування, іграшки, книги та чимало інших товарів для дітей з доставленням в будь-який регіон країни. За бажанням, можна зареєструватися, щоб стати учасником клубу Panama Baby Club та отримати додаткові можливості, наприклад, фільтр для швидкого підбору товарів для вашої дитини.

dityinfo_com_2_1

Особливості підготовки до школи

Особливу увагу на цю пропозицію рекомендуємо звернути батькам майбутніх першокласників. Навчальний рік вже почався і ця тема багатьом здається несвоєчасною, але слід враховувати певні особливості українського ринку. Ажіотажний попит зазвичай стимулює продавців підвищувати ціни на товари відповідного асортименту. Це зазвичай відбувається в серпні, коли всі повертаються з відпусток і згадують, що дитину потрібно підготувати до школи. Для того, що придбати необхідний мінімум для першокласника влітку 2019 року в залежності від регіону необхідно було виділити приблизно 2500-3500 гривень.

Підготовка до школи складається з декількох етапів, які передбачають отримання певних базових знань, вміння себе обслуговувати, а також придбання всього необхідного для навчального процесу. Попередня підготовка полягає у формуванні певних здібностей і умінь в інтелектуальній, соціальній сферах. Батьки можуть самостійно формувати у дитини необхідний базовий рівень, скористатися послугами спеціальних дитячих центрів, запросити викладача. Також необхідні знання можна отримати в дитячому садку. Але в будь-якому випадку дорослі члени сім’ї повинні брати активну участь в цьому процесі й використовувати для цього такі можливості:

  • Рольові ігри. Звичайно, спочатку сюжети пропонують батьки, бо діти поки що мають досить загальне уявлення про школу. Нехай приміряють на себе роль учня або вчителя, навчають свої іграшки, переказують їм зміст недавно прочитаної книжки або переглянутого мультфільму.

dityinfo_com_3_1

  • Практичні заняття. Навчання в формі лекцій сучасні діти не сприймають. Їх потрібно зацікавити, а не повчати. Тому ведмедик, лялька або машинка беруть безпосередню участь у заняттях. Під час прогулянок рахуємо все, що бачимо – сходинки, дерева, намагаємося роздивитися номер будинку, трамваю чи автобусу.
  • Настільні ігри. Чудова альтернатива віртуальним розвагам. Особливість полягає в тому, що дитина вчиться дотримуватись чітко сформульованих правил, виробляє певні навички спілкування та взаємодії з партнерами. При підборі такого варіанту слід звертати увагу на кількість гравців та вікові рекомендації. Для розвитку логіки, моторики, посидючості, уважності використовуємо пазли, мозаїки, конструктори, в яких необхідно правильно підбирати елементи та сортувати їх за певними ознаками (наприклад форма, розмір, колір).

Складаємо графік покупок

Чимало коштів потрібно на придбання одягу та взуття для школяра, але формування гардероба доведеться відкласти на серпень. Діти швидко ростуть і може так статися, що туфлі або кросівки, куплені заздалегідь, до кінця літа будуть вже тісними. Тому складаємо список майбутніх покупок і визначаємо їх черговість. Скориставшись запропонованими на сайті інтернет-магазину Панама знижками, заздалегідь можна придбати товари наступних груп:

  • Аксесуари для перенесення. Найдорожчою покупкою є ранець – різновид рюкзака з жорстким каркасом. Виробник зазвичай вказує цільову вікову аудиторію. Також знадобляться сумка для перенесення змінного взуття або спортивної форми, ланч-бокс для бутербродів, пенал для канцелярії, теки для зошитів і нот.

dityinfo_com_4

  • Облаштування письмового столу. У цю групу входять приналежності для виконання домашніх завдань, приклад, підставка для підручників, закладки, стакан для ручок і олівців.
  • Канцелярія. Стандартний перелік, але тут важливо не просто придбати все необхідне, а враховувати особливості різних варіантів. Наприклад, кулькова ручка повинна мати гумову прокладку, яка виключає ковзання пальців. У цю ж категорію можна віднести предмети для уроків праці і занять творчістю (альбом, пластилін, кольоровий папір, фарби, пензлі, кольорові олівці і фломастери).

Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам не тільки успішно підготуватися до школи, а й заощадити кошти з сімейного бюджету.