Дитяча кімната, Здоров'я дитини

Наскільки важливий сонцезахист для сухої шкіри?

Сонячне світло – це не лише видиме світло, але й тепло та ультрафіолетове (УФ) випромінювання, якому ми всі піддаємося. Близько 90% ультрафіолетового випромінювання затримується атмосферою, тому більшість випромінювання, що досягає земної поверхні, складається з ультрафіолету (UVA). Чим вище сонце в небі, тим більший рівень радіації, тому він залежить від часу доби і пори року. Приблизно 60 відсотків ультрафіолетового випромінювання ми отримуємо між 10 ранку і 2 годинами дня. Невеликі його дози корисні для нашого організму і навіть необхідні для вироблення вітаміну D1,2. На жаль, надмірне опромінення може призвести як до раптових, так і до довгострокових наслідків для здоров’я – особливо для шкіри та очей, а також для імунітету. Багато людей сприймають інтенсивну засмагу як цілком нешкідливе заняття, а засмагу – як символ привабливості [2].

Бепантен плюс це пом’якшувальний засіб, рекомендований для щоденного використання на сухій, схильній до подразнення шкірі. Його можна використовувати на шкірі, яка піддавалася, наприклад, естетичним процедурам, сонячному впливу або як захист від контакту з миючими засобами чи подразниками. Бепантен плюс крем – це пом’якшувальний засіб для всієї родини, рекомендований для щоденного догляду за сухою, чутливою та схильною до подразнень шкірою. На Бепантен плюс ціна буде доступною для кожного.

Що робити при сонячних опіках?

Якщо сонячний опік вже стався, слід прикладати холодні компреси з води або льоду, а також регенеруючі та зволожуючі засоби, наприклад, пантенол. Ця сполука регенерує епідерміс після сонячних опіків, оскільки є сильним стимулятором росту та оновлення як клітин епідермісу, так і дерми. Він також поглинає вологу з навколишнього середовища і утримує її в шкірі. Як результат, він інтенсивно зволожує шкіру і, оскільки легко проникає, робить її еластичною, гладкою і м’якою [1].

Засіб, який демонструє подвійну дію, забезпечуючи оптимальне зволоження та підтримуючи природні регенеративні процеси шкіри, – це крем Bepanthen Derm Cream. Завдяки вмісту пантенолу (провітаміну В5), необхідного для нормального клітинного метаболізму та регенерації епідермісу, він зміцнює природний бар’єр шкіри. Крем Бепантен Дерм має заспокійливу та зволожуючу дію, а також зменшує відчуття дискомфорту та стягнутості шкіри, які можуть виникати через надмірну сухість.

Після засмаги – догляд

Сонце є навантаженням для шкіри і висушує її, навіть якщо ми захищаємо її від шкідливих ультрафіолетових променів. Щоб запобігти утворенню зморшок і відновити шкіру, добре інтенсивно зволожувати її ввечері. Абсолютною класикою є алое вера, яке заспокоює і зволожує шкіру завдяки своїм активним компонентам. Але сьогодні існує також багато продуктів, спеціально розроблених для догляду за шкірою після засмаги.

Найкращий продукт – той, що поєднує в собі властивості як мінеральних, так і хімічних фільтрів [1]. Зволоження шкіри – це складний процес, що включає багато механізмів, порушення яких може призвести до надмірної сухості шкіри. За зволоження шкіри відповідає вода, присутня в шкірі – як у зв’язаному вигляді, так і у вільному, що мігрує до поверхні шкіри і випаровується через роговий шар.

Література

1. Савченко, О. А. (2023). Етимологічний аналіз термінів косметики та косметології у корейській мові.

2. cStay C. i wsp. Sunburn. Dostępne na: http://emedicine.medscape.com/article/773203-overview#showall (dostęp 6.07.2017).

3. Ozga-Michalski E. Leczenie oparzeń słonecznych. Portal farmaceutyczno-medyczny. Dostępne na: https://www.pfm.pl/baza_chorob/dermatologia-praktyczna/leczenie-oparzen-slonecznych-/62 (dostęp 6.07.2017).