Виховання дітей

Залізниця для тата, або переваги життя з дитиною

pervagi_zhittya_z_ditinoyu

В основному батьки звикли скаржитися на своє життя після появи на світ дитини – втома, брак часу на себе, дитячі хвороби, складності при вихованні та ін. А давайте поглянемо на це все з іншого боку, адже «як ви яхту назвете, так вона і попливе», тобто якщо почати бачити, що склянка наполовину повна, а не наполовину порожня, життя змінюється докорінно. І вже трудомісткий процес виховання дитини стає просто спільним радісним життям поряд з малюком.

. . . . . . . . . .

Дитина – величезна радість і нові можливості для всієї родини, і давайте будемо акцентувати увагу саме на позитиві, на тих позитивних емоціях, які ми отримуємо, проводячи час з дітьми.

Разом з дитиною не просто весело, а й життя розкриває свої нові грані, починає грати яскравими фарбами.

Наприклад, з’являється прекрасна можливість відчути себе у ролі дитини – погратися, подуріти, покричати, пострибати на вулиці, поспівати йдучи додому… список можна продовжувати до безкінечності. Без малюка це виглядало б дивно – доросла жінка катається на гойдалці, будує замки з піску, малює на асфальті сонечко, корчить пики, видуває мильні бульбашки, стрибає в «класики» і т.д. А разом з дитиною – будь ласка, все це можна, і ніхто тебе не прийме за божевільну.

З появою дитини у батьків розкриваються дрімаючі таланти і здібності. Адже до появи дитини жодна мама (та й тато) не здогадувалися, що вони можуть вигадувати та шити святкові костюми, виготовляти всілякі вироби, співати колискові, куховарити тортики, робити кілька справ одночасно.

Разом з дитиною можна повернутися в дитинство і реалізувати свої нездійснені дитячі мрії – купити велику ляльку або залізницю, машину з пультом управління, скласти кораблик з мозаїки…

pervagi_zhittya_z_ditinoyu2

Коли в родині є дитина, то кожен день – це очікування сюрпризу: щось цікавеньке за день та станеться. Дитина добре позбавляє від рутини буднів.

. . . . . .

Лише уявіть собі ситуацію – Заходите ви в садок за своїм п’ятирічним синочком, а він тримаючи за руку кирпату дівчинку з двома кісками урочисто повідомляє: «Мама – це Катя, вона буде жити з нами і у нас будуть діти!» – Суцільний позитив.

Наповнюйте своє життя дитячими емоціями та простотою! І пам’ятайте! дитина це не тягар, а перш за все великий комочок щастя, з яким ви маєте унікальний шанс хоч на кілька митей відірватися від дорослої буденної метушні, та поринути у такий солодкий та приємний світ дитинства.