Розвиток дітей

Веселі пташки. Ідея для дитячої творчості

Весну і пробудження природи не можливо уявити без щебету пташок. От-от почнуть повертатись перелітні птахи, на деревах з`являтимуться нові гнізда і ліси та парки заповняться різноманітними співами пернатих.

На прогулянці з дітьми зверніть увагу на те, як птахи оживились з приходом тепла, спробуйте поспостерігати яких пташок можна зустріти в лісі, а яких в місті поблизу людей.

. . . . . . . .

А чи знали ви чому птахи так активно звучать навесні та влітку? Піснею птахи зазвичай позначають свою територію, повідомляючи іншим, що місце, дерево зайняте. Таким чином вони оберігають свою домівку і потомство. Окрім того, птахи мають свої закликальні пісні в період парування, а також особливі звуки, якими повідомляють про небезпеку іншим птахам.

Поспостерігавши з дітьми за птахами надворі, вдома можна організувати творчий процес і створити веселих яскравих пташок з кольорового паперу. Для цього треба лише вирізати круглі шаблони з картону чи паперу, скласти їх навпіл, а із кольорових стікерів зробити пташкам хвіст, дзьоб та крило. Готові пташки можна оформити у вигляді гірлянди , або ж поставити їх на «ніжки» з бамбукових паличок, закріпивши внизу пластиліном. Ці милі витвори прикрасять інтер`єр і створять гарний весняний настрій.