Розвиток дітей

Розвиваємо IQ дитини: методи, які доступні кожному

photo_smartum

Шкільний період в житті дитини часто буває дуже складним. Радість та ентузіазм від навчання у першокласника часто вже за кілька місяців змінюється на втому та втрату інтересу до навчання. Що й говорити про п’ятикласників і тих, у кого попереду випускний. Батьки починають шукати варіанти, як допомогти своїй дитині у пошуку додаткових занять та репетиторів. Як вибрати серед різноманітних дитячих освітніх центрів, що займаються розвитком розумових здібностей, той напрям, який водночас буде і розвивати дитину, і допомагати їй у навчанні?

У більшості методики засновані на безкінечному заучуванні інформації: віршів, текстів, формул тощо, що активно розвиває тільки одну півкулю головного мозку. Значних результатів у житті, як показує практика, досягають ті люди, які вміють активно користуватися і лівою півкулею (яка відповідає за числа, точність і логіку), і правою (яка відповідає за образне та творче мислення). Розумові здібності і розвиток мислення тісно пов’язані між собою.

. . . .

Інтелект дитини важливо розвивати. Як це зробити? Ми дамо 3 простих поради

Окрім здорової їжі, фізичної активності та відпочинку, дуже важливо тренувати мозок використовуючи:

1. Рахунок

Ментальна арифметика – методика, яка тренує мозок за допомогою цифр. Уявна візуалізація обчислень на рахівницях абакус розвиває обидві півкулі головного мозку.

photo_smartum3

Після проходження курсу, діти починають мислити аналітично і творчо, сприймають і запам’ятовують нову інформацію швидко й легко, оперативно приймають рішення, стають впевненими в собі та рахують швидше аніж калькулятор.

2. Читання книг

Ліберика – це методика, яка навчає дітей швидкісному читанню, розвиває образне мислення, вчить занурюватися в великі обсяги інформації і успішно засвоювати їх. Після проходження курсу діти читають більше 500 слів за хвилину з максимальним розумінням прочитаного. Детальніше дивіться про ліберику.

3. Розвиток пам’яті

Меморика – методика, яка розвиває пам’ять. Вона вчить запам’ятовувати великі обсяги інформації за допомогою систематизації даних та образного мислення. Після проходження курсу коефіцієнт пам’яті збільшується в кілька разів, відповідно збільшується обсяг інформації, що запам’ятовується.

photo_smartum4

Робимо висновок, щоб підвищити IQ дитини, достатньо слідкувати за її режимом, регулярно пропонувати різні завдання, чергувати фізичну й розумову активність.

smartum-e-mail-2018-ua-ua

Зателефонуйте за тел.: +380 800 330 172, запишіться та приходьте на безкоштовне пробне заняття в Академію розвитку інтелекту SMARTUM.

#smartum #ментальнаарифметика #ліберика #меморика #розвиток дитини #швидкісне читання #розвиток пам’яті