Розвиток дітей

Djeco – розвиток дітей від 1 року до 5 років

fersht

rozvytok-dity-djeco-1863_940x940

Батьки завжди з трепетом і любов’ю ставляться до свого чада. Турботливі мами і тата намагаються підібрати для дитини все найкраще, красиве і якісне. У перші роки мислення і емоційне сприйняття дітей зовсім не схоже на дорослу людину. Кожна дитина унікальна і має свої неординарні особливості, які можна розкрити і розвинути за допомогою ігор. Навчальні та розвиваючі ігри дозволяють малюкові змоделювати цікавий навколишній світ, пізнати всі його грані і фарби.

Батькам важливо розуміти, що з перших років життя їхня дитина – це вже яскрава і неординарна особистість. Саме це знання дозволяє відчути особливі таланти малюка, виховати в ньому креативність, оригінальність і любов до того, що він робить.

rozvytok-dity-djeco-130_940x940

Розвиток від Djeco

Французька компанія Djeco підходить до створення своїх навчальних і розвиваючих іграшок саме з принципу, що кожен малюк унікальний по-своєму і гідний тільки найкращого. Всі іграшки Djeco – це спільний результат роботи психологів і знаменитих французьких ілюстраторів. Кожна деталь і нюанс ретельно продумані, що дозволило реалізувати унікальні і впізнавані моделі для вашої дитини

.
rozvytok-dity-djeco-dj03085__940x940

Розвиваючі іграшки Djeco для дітей від 1 року

Для найменших створені брязкальця, набори фігурок і пірамідки, за допомогою яких чадо починає освоєння світу. Перше знайомство з колекцією Джеко здійснюється на рівні пізнання форм, тактильних відчуттів. У цей момент розвивається дрібна моторика і сенсорний інтелект, який Леонардо да Вінчі вважав самим найважливішим з усіх інтелектів. Взаємодія з предметами допомагає налагоджувати дитині міжособистісні контакти. Розвинуте чуттєве мислення дозволить дитині вміло і з користю використовувати його в різних сферах життя.

rozvytok-dity-djeco-dj08897_940x940

Розвиваючі іграшки Djeco для дітей від 3 років

Задовольнити допитливість дитини допоможуть пазли, дерев’яні конструктори, аплікації. Ці розвиваючі набори в зрозумілій для дитини формі пояснюють прості речі, відкривають різні грані світу. Важливо, що Djeco особливу увагу приділяє матеріалам. Розміри і форми підібрані під кожну вікову групу. Наприклад, є пазли з дуже великими деталями для першої збірки картинок. Всі моделі зроблені так, щоб витримати непосидючий натиск дитини, а також багаторазове використання. З такими іграми і першими творчими завданнями невгамовна енергія дитини направляється в потрібне русло, наповнити життя я скравими подіями та цікавими заняттями.

rozvytok-dity-djeco-dj08674_940x940

Розвиваючі іграшки та ігри Djeco дітям 4-5 років

Дітям 4-5 років сподобається сюжетні набори і творчі завдання. У цьому віці цікаві іграшки, які потрібно збирати самостійно. Такі комплекти розвивають логічне мислення, уяву, фантазію. Конструктори, художні набори для малювання, для створення декору і іграшок своїми руками і настільні ігри дозволяють малюкові створювати і творити. Ігрові та творчі комплекти від Джеко дозволяють дитині спільно проводити дозвілля з друзями, братами і сестрами, батьками.

Малюк вчиться сам знаходити рішення, переймати досвід, приміряє ролі – все це дозволяє дитині краще соціалізуватися. Творчі експерименти, логічні завдання сприяють розвитку різного типу мислення.

Для батьків важливо відзначати успіхи крихти в будь-якій справі, розуміти особливості малюка, дозволяти йому проявляти свою індивідуальність навіть, на перших погляд, в неправильних ходах. Адже дитина шляхом проб і помилок вчиться знаходити цікаві рішення і робити нові відкриття. Всі вікові рамки для іграшок і наборів умовні і носять рекомендаційний характер. З одними завданнями дитина може справлятися швидко, що дозволяє перейти на більш складний рівень з колекцій Джеко. Інші іграшки вимагають більш старанного і ретельно вивчення і освоєння. Батьки легко відчують, що подобається їх чаду по підвищеному інтересу і палаючим очам, адже саме таку реакцію викликають красиві і ретельно продумані набори від Djeco.