Лікування дітей

Лікування хребта в клініці IVR

real_1572621804

Лікування хребта сучасними методами — це клініка IVR

Ви можете ознайомитися з подробицями про лікування хребта на сайті www.IVR.ua.

Трохи історії

Клініка вертебрології була заснована у 2002 році. За цей час чимало пацієнтів позбулися гострого болю, а також змогли повернутися до повноцінного життя без хронічного дискомфорту в різних відділах опорно-рухового апарату.

У свою практику лікарі постійно включають сучасні розробки, які дозволяють закріпити отримані результати лікування. З 2015 року клініка пропонує пацієнтам пройти курс на тренажерах David — «розумному» медичному обладнанні, яке оснащене комп’ютерним забезпеченням. Розробка належить фінсько-німецькій компанії.

Комплексне лікування робить хребет здоровим

Використовуючи різні методи, лікарі долають різноманітні захворювання опорно-рухового апарату:

 •   грижі та протрузії;
 •   артрити;
 •   артрози;
 •   остеохондроз;
 •   п’яткову шпору тощо.

Пацієнти, що звертаються до центру, майже завжди відчувають болі різного характеру та інтенсивності. Після проходження терапії не просто зникають неприємні відчуття, а оздоровлюється вся опорно-рухова система.

Для досягнення цієї мети використовують такі методи:

 • Корекція хребта. Авторська методика під назвою «короткий важіль» передбачає прикладання дозованої сили на хребці, які блоковані або зміщені.
 • Масаж. Глибокий вплив на м’язи, які підтримують хребет, дозволяє розслабити та опрацювати їх.
 • Фізіотерапія. В IVR залежно від захворювання використовують один або декілька фізіотерапевтичних напрямів (ударно-хвильовий, ультразвуковий, магнітолазерний тощо).
 • Знеболювання. Інколи пацієнт потребує миттєвого усунення гострих неприємних відчуттів. Тоді лікар призначає курс медикаментів або ін’єкцій.
 • Реабілітація. Тренажери David дозволяють закріпити досягнутий позитивний ефект.
 • Завершальна консультація. Обов’язково вертебролог після лікування дає пацієнту рекомендації, які допоможуть підтримувати хребет та суглоби в належному стані.
real_1572621805

Найкращі спеціалісти на сторожі вашого здоров’я

Клініка вертебрології протягом 17 років отримує лише позитивні відгуки від своїх пацієнтів завдяки сучасному першокласному обладнанню та досвіду, отриманому за кордоном.

В центрі працюють лікарі-травматологи, ортопеди, неврологи, вертебрологи, реабілітологи. Вони постійно розширюють та поглиблюють свої знання.

Інститут вертебрології та реабілітації має власний навчальний центр, який дозволяє готувати фахівців для роботи зі складними мануальними техніками, унікальними у своєму роді.

В Україні пацієнтів чекають філії в Києві, Львові, Івано-Франківську.

Кожен клієнт отримує медичну допомогу експертного класу. Якість обслуговування завжди на висоті. Персонал дбайливо ставиться до всіх, хто завітав до центру оздоровлення опорно-рухового апарату.