Ідеї для дитячої творчості, Розмальовки та поробки для дітей

Декоративний віночок з природніх матеріалів

Наталія

На просторах інтернету, шукаючи якесь цікаве заняття для себе і дітей, ми натрапляємо на масу статей про поробки з осіннього матеріалу. Та чи пробували ви зробити щось надзвичайно цікаве та захоплююче? От до прикладу – топіарій з каштанів чи шишок, або віночок на двері, діти від таких ідей у захваті. Саме так, віночок! На сьогоднішній день декоративні віночки для прикраси інтер’єру досить модний аксесуар. Віночки виготовляють, як на кожну пору року, так і до певних свят (Різдво, Великдень та ін.).

vinochok2

Осінь не є цьому виключенням, тим паче, що саме ця пора року дає нам безліч природніх матеріалів. Восени декоративні віночки можна зробити до Хелловіну або просто так, щоб осіння депресія пройшла геть і запанував гарний настрій, а також це цікава творча розвага для дітей. Сьогодні ми розглянемо варіанти прикраси вхідних дверей за допомогою осіннього декору.

Кілька цікавих ідей та підказок для створення декоративних віночків

vinochok4

. . . . .

vinochok8

. . . . .

vinochok7

vinochok9

Оформлення осіннього вінка за допомогою різних фруктів – відмінна ідея! Підійдуть будь-які осінні плоди – артишоки, яблука, груші, дайте можливість дитині зробити вибір. Найголовніше питання, який слід продумати – як прикріпити ці предмети до основи вінка. Якщо каркас вашого вінка з щільного матеріалу (наприклад, пінопласт) – можна прикріпити за допомогою зубочисток. Для цих цілей можна використовувати зубочистки або двосторонній скотч, термопістолет, але не забувайте у цьому процесі контролювати роботу дитини задля безпеки!

vinochok10

. . . . .

vinochok11

vinochok12

. . . . .

vinochok13

Осінні вінки особливо красиво виглядають тоді, коли на них багато всіляких елементів. Створіть разом з дитиною такий багатошаровий шедевр. Для цього задній шар зробіть з дрібних гілок, листя або колосків. Внутрішній шар можна зробити з фезаліса, жолудів і шишок. Для акцентів додайте кілька яскравих гілок горобини і пару декоративних гарбузів і яблук.

vinochok14

Декоративні вінки на двері, зроблені з осіннього листя – ефектне прикраса. До того ж це один з найпростіших способів прикраси вінка на двері. Саме цей варіант віночка ідеально підходить молодшим школярам. Чудово виглядає як вінок з однотипних листя, так і комбінований варіант. Для того щоб вінок вийшов ще більш оригінальним, додайте до листя соснові шишки, каштани, жолуді, артишоки. Різноманіття натуральних матеріалів підкажуть,як прикрасити будинок восени, без клопоту.

Для виготовлення осіннього вінка на двері нам будуть потрібні гілки дерев (або виноградна лоза), шматочки тканини коричневого, сірого, листопадного кольору (можна використовувати будь-які осінні відтінки) / осіннє листя дерев, клей, шпильки, ножиці, нитки, папір. Задіюйте до процесу створення прикраси усю родину.

Прикріплюємо вінок до дверей і насолоджуємося результатом! А як своїм витвором гордитимуться і милуватимуться діти, ви просто не уявляєте!

vinochok3

. . . . .

vinochok5

vinochok6