Ідеї для дитячого дозвілля, Ідеї для дитячої творчості, Розмальовки та поробки для дітей

Осінні поробки для дітей

Настала осінь. Саме час збирати жолуді, каштани, шишки та різнобарвні листочки. Все це може стати у пригоді під час виготовлення тематичних осінніх поробок в садок чи школу. Виготовлення виробів з природнього матеріалу розвивають дрібну моторику, уяву, мислення та пам’ять. Окрім цього сам процес створення осінніх поробок – це чудова можливість провести час з дитиною.

Інколи здається, що наша фантазія вичерпана, нічого не приходить в голову, те, що робили минулого року – вже неактуально, адже наше дошкільня чи школяр вже підросли, тому і сам виріб має бути на рівень вищим. Сайт Dityinfo підготував чудову добірку осінніх поробок для дітей, які неодмінно вам сподобаються. Переглянувши наші цікаві ідеї, ви швидше активізуєтесь, уява запрацює і результат не забариться!

Осінні поробки з жолудів для дітей

Жолуді самі по собі виглядають дуже делікатно і ніжно. Для виробів з жолудів можна застосовувати як цілий жолудь, так і саму “шапочку”. Все залежить від того, наскільки масштабним має бути наш виріб. Найпростіший варіант – до шапочки приклеїте велику прозору бусину, яка переливатиметься на сонці. Такі “дорогоцінні жолуді” можна причепити на гілочку і поставити у вазу або ж виготовити цілу шторку і прикрасити вікно. Жолуді можна розфарбовуватити за допомогою кольорових лаків чи акварельної фарби. Використовуючи сірнички, пластилін та фетр можна створити героїв з улюбленого мультика. З шапочок жулудів можна створювати декоративні підвіски, прикраси на ялинку, цікаві аплікації і навіть цілі картини.

osinni_porobki_zholudi_1

osinni_porobki_zholudi_3

osinni_porobki_zholudi_2

osinni_porobki_zholudi

osinni_porobki_zholudi_4

osinni_porobki_zholudi_5

osinni_porobki_zholudi_6

Осінні поробки з шишок для дітей

Шишки – це той природній матеріал, працювати з яким одне задоволення. З шишок можна створити чудові та незвичні ялинкові прикраси, віночки, букети, звірят та птахів. Шишки можна фарбувати, оздоблювати блискітками та бусинами, декорувати фетром та стрічками. Як правило, саме з шишок осінні поробки виглядають якось магічно, наче щойно з казки.

osinni_porobki_shishki_5

osinni_porobki_shishki_6

osinni_porobki_shishki_7

osinni_porobki_shishki_4

osinni_porobki_shishki_3

osinni_porobki_shishki_1

osinni_porobki_shishki_2

osinni_porobki_shishki

Осінні поробки з листя для дітей

З простих засушених листочків з допомогою клею, ниток та інших підручних матеріалів можна створити справжні осінні шедеври. Єдина вимога – листя має бути сухим, тоді у вас все вийде “на ура”. Зі сухого листя можна виготовити букет квітів, осінній вінок, топіарії, фоторамки, декоративні вази, аплікації тощо.

osinni_porobki_listya_1

osinni_porobki_listya_2

osinni_porobki_listya_3

osinni_porobki_listya_5

osinni_porobki_listya_4

osinni_porobki_listya

Осінні поробки з гарбуза для дітей

Гарбуз – той осінній овоч, який стане в пригоді для створення осінніх композицій. А як же на Хеловін без гарбуза, забули? Гарбуз в роботі дуже гарно “себе поводить”. На нього легко наносяться малюнки, він має сфероподібну форму, яка є зручною для роботи, його яскравий колір робить вироби привабливішими, гарбузи бувають різного розміри і форми (декоративні гарбузи). Гарбуз довго зберігається і не потребує спеціальної обробки.

osinni_porobki_garbuz

osinni_porobki_garbuz_2

osinni_porobki_garbuz_1

osinni_porobki_garbuz_3

osinni_porobki_garbuz_5

osinni_porobki_garbuz_4

osinni_porobki_garbuz_6

Осінні поробки з сезонних овочів та фруктів для дітей

Куди тільки не заглядала наша фантазія у вечір перед шкільною виставкою. Додому тягнули все, що могло стати у пригоді. буряки, картопля, морква, яблука, груші, капуста – все годиться і з цього всього можна приготувати шедевр не лише на кухні. Декілька ідей пропонуємо підглянути тут.

osinni_porobkiz_seznnih_ovochiv_i_fruktiv_2

osinni_porobkiz_seznnih_ovochiv_i_fruktiv_1

. . . . .

osinni_porobkiz_seznnih_ovochiv_i_fruktiv

osinni_porobkiz_seznnih_ovochiv_i_fruktiv_3

Незалежно від того, який матеріал ви візьмете за основу для осінніх поробок і якою буде їдея, ці вироби матимуть велику цінність для вашого малюка, а сам процес закарбується в пам’яті як один з найкращих моментів, проведених з мамою.