Здоров'я дитини, Сім'я

Медичний туризм: які фактори слід врахувати при виборі клініки закордоном?

Медичний туризм зробив можливим і зручним отримання лікування у будь-якій країні світу. Існує великий вибір, куди можна поїхати, щоб отримати якісне, а головне доступне лікування. Безумовно, у вас можуть підкрадатися страхи та сумніви щодо визначення конкретної лікарні тощо. Це нормальне явище, адже ви перебуваєте за тисячі кілометрів від пункту призначення, проте у вас є переваги, наприклад, ви точно маєте доступ до вебсайту відповідних лікарень, щоб їх порівняти та зробити свій вибір.

Ми розуміємо, що досить складно обрати якісну клініку закордоном, проте ми можемо вам порекомендуємо розглянути медичні обстеження в Туреччині. Які ще фактори слід враховувати пацієнту, який обрав медичний туризм? Пропонуємо прочитати наступний список, який допоможе вам обрати якісне лікування за кордоном.

Список факторів, які слід врахувати у виборі клініки:

Якщо ви досі сумніваєтесь у виборі потрібної лікарні, то зверніть увагу на переваги Globalmedik. Для полегшення медичного туризму ми підібрали важливі нюанси, які допоможуть вам краще орієнтуватися у складному виборі, а саме допомогти пацієнту обрати клініку за кордоном для лікування:

  • Акредитація

Рекомендовано перевірити обов’язково акредитацію лікарні, де ви плануєте своє лікування. Стандарти якості та обслуговування для лікарень зазвичай встановлюють міжнародні органи з акредитації. Саме ця процедура забезпечує вам розуміння рівня медичної допомоги.

  • Відстань

Медичний туризм — це завжди дорога. Варто все добре обдумати та врахувати. Важливо враховувати відстань та свій ослаблений стан здоров’я. Якщо ви відчуваєте, що у вас можуть виникнути проблеми під час авіаперельоту, то обговоріть це зі своїм місцевим лікарем. 

  • Витрати

Якісне лікування — це завжди вклад своїх фінансів. Порівняйте витрати на лікування в різних лікарнях та країнах, щоб ви були впевнені у своїх можливостях і в майбутньому у вас не виникали щодо цього питання проблеми.

  • Персонал лікарні

Безумовно, ви повинні ознайомитися із персоналом та їх кваліфікацією лікарів.Перевірте досвід та профіль лікарів клініки, у якій ви плануєте лікуватися.

  • Безпека

Безпека — це важливий пункт серед всіх перелічених факторів. Перевірте безпеку лікарні за допомогою оглядів та інформації про органи контролю.

  • Обладнання та технології

Також корисно дізнатися про нові технології та обладнання будуть доступні для вашого лікування у майбутній клініці, яку ви оберете.

Ви повинні правильно розставити пріоритети та поставити собі питання, який із перелічених пунктів для вас є на першому місці? Наприклад, якщо економія коштів є вашим пріоритетом, то лікарня, яку ви оберете може не мати найновішої доступних медичних технологій. Отже, розгляньте свої можливості, щоб зробити усвідомлений вибір.