Розвиток дітей

Дорослі розмови з підлітками про ЦЕ…

rozmova_pro_seks_z_pidlitkami

Пояснення про секс, про фізичні взаємини між чоловіком і жінкою мають будуватися на любові: люди займаються сексом з тим, кого люблять і відчувають до цієї людини щось особливе. Неповні сім’ї – не виняток. Потрібно розповісти, що незважаючи на те, що зараз мама і тато не разом, дитину вони зачали в любові.

Розмову з дівчатками зазвичай проводить мама, а з хлопчиками – тато, або інший чоловік, що викликає у підлітка повагу.

rozmova_pro_seks_z_divchatami-pidlitkami

Розмова з дівчиною-підлітком, що таке секс

Зміни, що відбуваються в тілі підлітка-дівчинки не повинні стати для неї несподіванкою. Розмови про дорослішання і про секс мають проводитися до початку таких змін.

Дівчаток, на відміну від хлопчиків, інтригує не так секс, скільки бажання викликати увагу протилежної статі. Кожна дівчинка повинна знати, що вона особлива, що для юних осіб незайманість має особливе значення. Жінка – дає життя, майбутня мама. Не варто поспішати пізнати плотську сторону любові, адже для неї потрібно дозріти не тільки тілом, а й духом.

Розповідаючи про те, що статевий контакт може спричинити ранню вагітність, не варто залякувати дівчинку тим, що ви з нею зробите, якщо вона принесе «в подолі». Потрібно пояснити, що це тягне велику відповідальність, впоратися з якою може тільки остаточно сформована особистість. Залякування ж може викликати опір, а в дорослому статевому житті труднощі з розслабленням і навіть психосоматичну безплідність. Особливий наголос на наслідки слід зробити тим, хто має негативний резус крові, так як аборт з великою часткою ймовірності спричинить нездатність мати дітей надалі.

rozmova_pro_seks_z_yunakami-pidlitkami

Розмова з юнаком-підлітком, що таке секс

Хлопчики дозрівають трохи пізніше за дівчаток. Тим не менш, вони повинні отримувати своєчасну сексуальну освіту. У багатьох шкільних установах організовуються лекції, що пояснюють, що таке секс з фізіологічної точки зору, його наслідки, статеві відмінності між чоловіком і жінкою. Але в групі підліток може посоромитися задати хвилююче конкретно його питання і тому батько повинен бути готовим до бесіди. Розповідаючи про фізіологічну сторону сексу хлопчикові, не варто упускати і взаємовідносини.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал Дітиінфо – все для дітей.

Хлопчик, майбутній чоловік, так само повинен розуміти, що це не тільки задоволення фізичних потреб, але й взаємні, важливі для обох відносини чоловіка і жінки.

Тут важливо випередити вуличне просвітництво, виховати шанобливе ставлення до свого тіла і тіла жінки, пояснити всю відповідальність процесу.

. . . . . . ..

Про наслідки сексуальної неосвіченості

Сексуальна просвіта дуже важлива у вихованні дитини. Дати поняття дитині, що таке секс, може також сучасне телебачення та інтернет, але вони не розповідають дитині про можливі небезпеки, такі як небажана вагітність і захворювання, що передаються статевим шляхом. Ці небезпеки актуальні не тільки для дитини, але і для її батьків, тому вони не не модна перекладати сексуальне виховання на випадок або, тим більше, на інших людей.

Читайте також Як пояснити дитині, що таке секс