Відео, Ідеї для дитячого дозвілля, Розвиток дітей

Органічна годівничка. Робимо з дітьми

dsc_1538_copy

Птахи, що залишаються зимувати вдома, зустрічаються з багатьма труднощами в пошуку їжі, адже затяжні зими вичерпують їхні запаси енергії. Що більші морози, то більше птахи потребують їжі, щоб вижити, але її не завжди легко знайти, особливо під снігом. Ми можемо допомагати птахам, розвішуючи годівнички з їжею.

Існує безліч способів зробити годівничку для зимуючих птахів: із пластикових пляшок, тетра-пакетів, можна змайструвати дерев”яну, використовуючи молоток і цвяхи, та інші. Але є ще один дуже простий і екологічний спосіб – годівничка із шкірки апельсини. Потрібно лише розрізати апельсин, вийняти соковиту середину, а шкірку, яка залишилась, почепити на мотузку з чотирьох сторін.

. . . .

2c4e26c3608ef2412b897a4da07e1c2f

Чим наповнити годівничку, щоб її вміст був корисним для птахів? Ось кілька варіантів:

  1. Зерна пшениці, ячменю, проса, рису.
  2. крихти черствого хліба. Цілу скибку залишати птахам не варто, адже їм важко впоратись із такою їжею. А свіжий хліб може бути шкідливим для пташок.
  3. насіння соняшника, зерно кукурудзи, кабачків.
  4. синиці, повзики і деякі інші види птахів з радістю поласують салом та свіжим м”ясом.
  5. сухофрукти і ягоди.
  6. лісові горішки, шишки, жолуді.

Якщо у Вас є можливість почепити годівничку на дереві відразу за своїм вікном, ви з цікавістю зможете спостерігати з дітьми за птахами, відразу вивчаючи зимуючі види.